Kizuna Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: sylvia
Nie 08 Maj, 2016 15:58
8 faktów
Autor Wiadomość
Mangiha 
Użytkownik



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 142
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 13:12   
   Ulubiona drama: YB;
   Ulubiony wykonawca azjatycki: SHINee (Taemin); BigBang; SuJu
   Ulubiony aktor/aktorka: JGS; HongKi;


Może i ja coś o sobie napiszę.

1. Uwielbiam słuchać muzyki. Zawsze słucham jej przed spaniem, jak czytam książki i ogólnie coś robię co nie wymaga dźwięku. Ale ostatnio nie śpię po nocach, ponieważ mp4 mi się popsuło i nie mogę słuchać jej w nocy. Chodzę po domu do 3 w nocy jak jakiś upiór. :zgroza:

2. Wcześniej zmieniała swój styl muzyczny co chwila od pop'u po hip hop i klasykę. Teraz się to ustatkowało i słucham mieszanek.

3. Mogę wytrzymać bez jedzenia. Rano nie jem śniadania, przychodzę ze szkoły zjem malutką kanapeczkę i to starcza mi na resztę dnia. Później jak chce mi się to jem kolację zazwyczaj ryż.

4. Znajomi mówią mi, że jestem osobą bardzo dziwną. Szalona dziewczyna z zabójczym śmiechem. Często mówią, że się mnie boją.

5. Rozmawiać mogę na wszystkie tematy ( tak sądzę to jeszcze teoria). Za to mówię bardzo szybko. Ostatnio miałam taki incydent, że jak mówiłam to koleżanki nagle zaczęły się śmiać z mojej prędkości mówienia. Dla mnie to normalne ale innych może zdziwić. Zawsze proszą mnie jak mam coś czytać, żebym czytała wolno/wolniej.

6. Straszliwie biję się pająków. na ich widok zawszę popadam w paranoję.

7. Nigdy nie lubiłam kłaść się wcześnie spać. Przez całe wakacje kładłam się o 3. Za to nie ważne jak wcześnie się położę zawsze jak mam do tego warunki śpię do 10.

8. Miałam dużo różnych marzeń. Wszystkie były ważne, że nie wiedziałam kim mam zostać w przyszłości i w jakim kierunku podążać. W końcu poukładałam ja i połączyłam. W przyszłości mam zamiar zostać chirurgiem. Kiedy powiedziałam o tym koleżance aż odskoczyła i powiedziała, że będzie współczuła moim pacjentom, których będę operować. Ale nie ma obaw zamierzam podnieść polską medycynę i pokazać lekarzom jak mają się zachowywać w stosunku do pacjentów, że nie wybrali tej pracy tylko ze względu na pieniądze. :yankumi:
_________________

 
 
 
HunteR 
Użytkownik
Stary Zrzęda



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 42
Skąd: z Krakowa
Wysłany: Wto 20 Paź, 2009 19:25   

Jako że mi się nudzi (albo inaczej, mam co robić ale mi się nie chce za nic brać) dopiszę drugą porcję faktów.

1) Kawosz to moje czwarte imię (imiona 1-3 są mniej oryginalne więc się chwalił nie będę). Dwie kawy dziennie to absolutne minimum a jak mam czas i możliwości to zdarza mi się wchłonąć do sześciu na dobę. Kofeina wiele mi już nie daje (pewnie dlatego że od lat piję kawę dużo i często) więc jak mi się chce spać to nawet wypicie dzbanka kawy mi nie pomoże xD Kawę piję po prostu dlatego że lubię.
2) Piję dużo wody źródlanej niegazowanej (minimum dwa litry dziennie). Nie dlatego że to zdrowo czy coś, po prostu lubię (podobny myk jak z kawą).
3) Nie lubię jeść w porach kiedy generalnie się je, tzn. po wstaniu z łóżka nigdy nie jestem głodny a śniadanie najlepiej mi smakuje koło 12 w południe, obiad wieczorem a kolacja w nocy.
4) Wkurza mnie, ostatnio bardzo modna zwłaszcza wśród młodzieży, antypolskość przy jednoczesnej gloryfikacji innych państw (w moim środowisku głównie Japonii). Że wszystko co polskie to złe (tłumaczenia komiksów, filmów, gier, polskie filmy i tradycje itd) a np. wszystko co japońskie to super.
5) Jestem katolikiem i się tego nie wstydzę. Przy okazji wkurza mnie młodzieżowa moda na ateizm/satanizm, te dzieciaki z odwróconymi krzyżami na łańcuszkach wywołują u mnie napady śmiechu podobnie jak wkurzają mnie mohery i Rydzyk (ci z kolei przeginają w drugą stronę). Nie bywam jednak za często w kościele bo nie odczuwam takiej potrzeby (inna sprawa że mieszkam koło kościoła więc jak otworzę okno to mogę jednocześnie grać na kompie i słuchać co ksiądz tam pitoli na kazaniu, dwa w jednym xD ).
6) Generalnie większość rzeczy mnie wkurza i nasila się to z każdym kolejnym rokiem życia.
7) O dwóch moich profesorach piszą na Gildii ::): CLICK i CLICK 2
8) Ta emotka -> :skrzywdzony: mnie miażdży xD
_________________

 
 
 
ilate
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Paź, 2009 19:40   

jak komuś się chce czytać to proszę bardzo ^^

1. Jestem wstydliwą osobą o naturze samotnika. Ale kiedy przy kimś czuję się naprawdę swobodnie mogłabym spędzać z nią każdą chwilę.

2. Mam niesamowity kontakt z rodzicami, a z tatą to już w ogóle. Są jednymi z nielicznych osób, dla których mogłabym zrobić dosłownie wszystko.

3. Od dziecka marzyłam o tym, żeby założyć zespół rockowy. Kiedy usłyszałam i zobaczyłam Hayley Williams z zespołu Paramore załapałam takich kompleksów, że nigdy więcej nie odważyłam się o tym pomyśleć.

4. Jak byłam kilku miesięcznym niemowlakiem reanimowano mnie i przywrócono do życia. Nigdy nie traktowałam tego jako pewnego rodzaju drugiej szansy, a chyba powinnam. I chyba zacznę :P

5. Uwielbiam poznawać ludzi zza granicy, dzięki którym mogę szkolić język angielski, poznawać różne kultury i zachowania rówieśników z każdego zakątku świata [najdalej mam znajomych w Argentynie, mam nadzieję powiększyć ten zakres ;)]

6.Urodziłam się 24 grudnia, moja starsza o trzy lata siostra 23 grudnia. Ludzie słysząc te zależności pytają czy rodzice grali w kółko-krzyżyk. Mnie natomiast strasznie to irytuje. Hokus pokus, że tak rzeknę!

7. Kiedyś nie mogłam znieść towarzystwa mojej siostry bliźniaczki. Teraz jest najważniejszą osobą w moim życiu, i chyba moją jedyną przyjaciółką [brzmi trochę ckliwie ale trudno ;)]

8. Mój talent plastyczny zatrzymał się na poziomie przedszkola. I nie ma tu zbędnej skromności. Taki jest fakt. Może w weekend kiedy będę mieć dostęp do skanera, wrzucę jakieś moje arcydzieła. ;)
Ostatnio zmieniony przez ilate Wto 20 Paź, 2009 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gripping89
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Paź, 2009 20:54   

1. Nie lubię towarzystwa ludzi, nie znaczy to, że jestem typem samotnika. Irytują mnie ludzie w autobusach, na ulicy. Dlatego zawsze mam ze sobą iPoda, by nie słyszeć ich rozmów, które czasami ledwo sięgają poziomu przedszkolaka. Nie lubię, gdy szałowi MC's słuchają hip hopu lub techna w autobusach. Nie cierpię takiej muzyki, ja nie każę im słuchać post-hardcor'a czy jrocka . :eeh:

2. Myślę, że mam duszę artystki. Rysuję [przede wszystkim mangę],robię zdjęcia, śpiewam, kiedyś tańczyłam :)

3. Cherry Coke jest moim uzależnieniem. Idąc na wykłady zawsze muszę mieć ze sobą choćby 0.5 l mojego narkotyku :P

4. Panicznie boję się psów :shock2: .

5. Ogólnie język polski nie sprawia mi żadnych problemów, jednak 'rz' i 'ż' są dla mnie zmorą. Pisząc ten tekt juz trzy razy pytałam ilate o poprawną pisownię :D

6. Kiedyś chciałam być chłopakiem xD grałam w piłkę nożną, ubierałam się jak chłopak. Czułam potrzebę pomagania tacie we wszystkich 'męskich' pracach :P i tak w końcu zostałam 'córeczką tatusia' :D

7. Uwielbiam oglądać filmy <3 dzień bez filmu jest dniem straconym.

8. UWIELBIAM ironię i sarkazm. Prawie każda moja wypowiedź zawiera jedno z nich xD
 
 
Hikaru 
Użytkownik



Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 80
Skąd: ...z pudła(Łaciate)
Wysłany: Pią 27 Lis, 2009 20:09   
   Ulubiona drama: NinkyoHelper,Bloody Monday,OrthrosNoInu;)
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Kanjani8,NewS,KAT-TUN,ARASHI,
   Ulubiony aktor/aktorka: Nishikido Ryo,Akanishi Jin,YamaP,Kame~itede^^


Hmm, może i ja coś naskrobie^^(nieciekawe ale cóż xD)


1. Uwielbiam psy!!!...śpią ze mną w wyrze i nie mogłabym np. wykopać ich gdzieś na pole i zostawić tam na noc w budzie albo cuś (prędzej siebie bym wykopała xD). Zawsze rycze jak coś złego sie im dzieje(mój pies został potracony już 3 razy a ja myślałam,że sie już skończe psychicznie...na szczęście jest cały i sie głupek nareszcie oduczył gonić samochody xD)

2.Jeśli kogoś nie znam to jestem raczej nieśmiała w jego towarzystwie^^Trza mi czasu(raz mniej raz więcej, zależy co za ludź,nee xD) żeby se normalnie z taką osoba gadać na luzie;) Ale jak sie już rozkręce to dobrze jest!xD

3.Jeśli przez dzień nie obejrze jakiejś dramy,anime lub jakiejś azjatyckiej muzyki nie posłucham to cały czas chodze wściekła i zabijam wzrokiem^^ Lepiej mnie wtedy omijać z daleka (ale to sie rzadko zdarza bo praktycznie zawsze mam ze sobą tela zapchanego azjatyckimi piosenkami i zdjęciami aktorów;)

4.Uwielbiam czarny kolor^^ Najchetniej chodziłabym ubrana cała na czarno (siostra twierdzi,że mnie to postarza,ale nie poradze, bo już tak niestety mam xD) Ale jak już trza to może być i niebieski, fioletowy, albo szary(zresztą ubrać to sie we wszystko można,nee^^)

5.Nie potrafie być zła na kogoś dłużej niż dzień(to mój rekord xD) Szybko zapominam^^

6.Często zdarza mi sie palnąć coś głupiego,czego wcale powiedzieć nie chciałam, osobom które lubie, one sie obrażają, a mnie trudno później to wszystko odkręcić (ale co ja poradze jak sie wyrwie niechcący?T_T)

7.Nienawidzę wstrętnych,nadętych bab-plotkar co to cie obsmarowują centralnie, stojąc zaledwie kilka kroków dalej i panikują jak zapomną błyszczyka albo kredki do oczu,bosh!
Niech mi znikną sprzed oczu wiedźmy jedne! :noz:

8.Kiedy coś mówię, piszę sexemesy albo cuś, często zdarza mi sie wtrącać coś z japońskiego, wtedy ludzie patrzą na mnie jak na dziwaczke jakąś (nie wspominając już o tym jak usłyszą mój dzwonek na telu O_o)...ale to już nie moja wina, i tak jestem dzielna i sie powstrzymuje w miejscach publicznych xDD

No było tyle tego smęcenia na dziś xDD
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hikaru Pią 27 Lis, 2009 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gripping89
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Gru, 2009 15:48   

Hikaru napisał/a:

8.Kiedy coś mówię, piszę sexemesy albo cuś, często zdarza mi sie wtrącać coś z japońskiego, wtedy ludzie patrzą na mnie jak na dziwaczke jakąś (nie wspominając już o tym jak usłyszą mój dzwonek na telu O_o)...ale to już nie moja wina, i tak jestem dzielna i sie powstrzymuje w miejscach publicznych xDD


ja też tak mam xD już z przyzwyczajenia mówię ludziom zwykłe Arigatou a oni patrzą na mnie jak na kosmitę! to samo z dzownkiem telefonu [lynch.-quarter life]...
 
 
Niralichan 
Użytkownik
Kon Kon :D



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Radomsko
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010 18:58   
   Ulubiona drama: You're Beautiful,Nobuta w P, Yukan Club
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Akanishi Jin, Jung Yong Hwa,G-Dragon
   Ulubiony aktor/aktorka: Ryo Nishikido


1.Przyjaciele wyzywają mnie, bo uważają, że piję za dużo kawy i od tego często boli mnie serce, ale ja muszę wypić minimum 2 rozpuszczalne.

2.Kocham dzieci :) (gdy miałam 3 lata moja siostra urodziła pierwsze dziecko a do teraz mam 2 siostrzenice i 3 bratanków, a tak po za tym mam dwie starsze siostry i starszego brata) a ja chcę mieć 3 lub 4 :D

3.W przedszkolu wkurzyłam się na jedną dziewczynę i uderzyłam ją z plaskacza, a pózniej przyznałam się mamie kilka miesięcy pozniej w szpitalu i się ze mnie śmiała :P

4.Ludzie zazdroszczą mi tego, że mój tata jest cukiernikiem i mam różne ciasta w domu, ale zawsze do szkoły przynoszę innym pączki lub inne rzeczy :D

5.Gdy byłam mała marzyłam o tym aby mięc super moce. Lubiłam oglądać x-manów, spidermana, dragon ball, a kiedyś nie wychodziłam z domu żeby nie opuścić żadnego odcinka Dragon Ball.

6.Od 3 roku życia kocham horrory, a mój pierwszy to chyba Laleczka Chucky.

7.Gdy jestem zdenerwowana i zła to przeklinam, taki nawyk.

8.Na ścianach w pokoju mam różne dzieła moich przyjaciółek, które lubia rysować.
Mam 3 postacie z mangi oraz Jina i Kame + niedokończony Ueda i Koki.
_________________

 
 
 
Mangiha 
Użytkownik



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 142
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 30 Sty, 2010 15:23   
   Ulubiona drama: YB;
   Ulubiony wykonawca azjatycki: SHINee (Taemin); BigBang; SuJu
   Ulubiony aktor/aktorka: JGS; HongKi;


Niralichan napisał/a:
4.Ludzie zazdroszczą mi tego, że mój tata jest cukiernikiem i mam różne ciasta w domu, ale zawsze do szkoły przynoszę innym pączki lub inne rzeczy :D


Wow niech zrobi coś za mnie bo mi się dzisiaj nie chce a muszę ;P

Niralichan napisał/a:
7.Gdy jestem zdenerwowana i zła to przeklinam, taki nawyk.


A kto tak nie ma??
_________________

 
 
 
Niralichan 
Użytkownik
Kon Kon :D



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Radomsko
Wysłany: Sob 30 Sty, 2010 18:58   
   Ulubiona drama: You're Beautiful,Nobuta w P, Yukan Club
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Akanishi Jin, Jung Yong Hwa,G-Dragon
   Ulubiony aktor/aktorka: Ryo Nishikido


A co musisz zrobić Manghia, że nie chce ci się?
A przeklinanie to norma. Ja nie przeklinam tylko przy siostrach i rodzicach. ;P
_________________

 
 
 
Yuya
[Usunięty]

Wysłany: Śro 24 Lut, 2010 18:30   

1.Jednym z moich hobby jest jedzenie. Dużo jem jednak udaje utrzymywać mi się linię :) Uważam, ze dzień bez czegoś słodkiego jest dniem straconym :)
2 Lubie otaczać się zabawkami i bibelotami.
3. Gdy idę spać musi być idealna cisza.
4.Telefon komórkowy służy mi jako budzik. Praktycznie nie używam go.
5.Lubie kupować buty.
6. Wierze w przeznaczenie.
7.Gdy się nakręcę zaczynam mówić szybko i nie wyraźnie.
8.Nie lubię jeździć autobusem. Uwielbiam chodzić pieszo i jeździć rowerem.
 
 
Nanamii92 
Użytkownik



Wiek: 31
Dołączyła: 03 Lis 2009
Posty: 13
Skąd: Jarocin
Wysłany: Wto 30 Mar, 2010 19:30   

1. Duże jej, naprawde bardzo dużo... Nie oprę się czekoladze ale moją największą słabością są chipsy xD

2. Na początku znajomości jestem bardzo nieśmiała ale jak się rozkręce to w kółko nadaje, o byle czym;D

3. Znajomi smieją sie ze mnie bo w kółko tańcze. Serio, podśpiewuje se pod nosem i tańcze;D

4. Jak sie wkurzam do krzecze w poduszkę i rzucam czym popadnie;D A trzeba dodać ze czesto się wkurzam;D

5. Gdy widzę azjatę, na żywo oczywiscie, to zaczyna mi odbijać. Nie potrafie sie opanowaćxD

6. Słucham muzyki w wannie oraz zawsze zasypiam z włączonym telewizorem. Głupie nawyki;p

7. Uwielbiam wszelkiego rodzaju bajki, zawsze oglądam z młodszym bratem.

8. Mam 18 lat i żadnego pomysłu na życie :zawstydzony2:

Dziękuje;p
:bye:
_________________
.::Nieobecna do 16.05::.
 
 
 
goss 
Użytkownik



Wiek: 33
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 41
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 30 Mar, 2010 21:24   

dobra, to ja też :hiehie:

1. jestem maniaczką herbaty, przeważnie zielonej ale też owocowych, jak wchodzę do herbaciarni to ciężko mi wyjść z pustymi rękoma

2. zawsze mam przy sobie butelkę wody do picia

3. mam za małą pamięć w mp3 - nie mieszczą mi się ulubione zespoły i muszę wybierać :rozpacz:

4. nie cierpię biegać

5. kocham jeść! :brak-slow: pojemność żołądka zmienia się w zależności od pory ale potrafię zjeść czasem więcej niż faceci

6. goss głodna goss zła :xD:

7. mam słabą głowę

8. podobno jestem roztrzepana, nieostrożna (czasem to nawet w drzwi nie trafiam xD), ale jak trzeba to wiem gdzie co jest i co i jak :)
 
 
Mikomi 
Użytkownik
^^



Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 28
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010 16:02   
   Ulubiona drama: HanaKimi


To ja też ^^

1) Kocham muzykę, gdybym miala być głucha lub niewidoma do wolałabym być niewidoma
2)Kocham czytać (to teraz chyba sama się kłócę z pinktem 1)
3)Kocham ( coś dużo tu tego kochania) rysować
4) Ja też nie cierpię biegać ;P
5)Nie cierpię mojej jednogigowej karty w telefonie-stanowczo za mało miejsca
6)Jestem nieśmiała i jak mam rozmawiać z komś nowym to schizuje i zaraz się czerwienie (O Kami...uzmysłowiłam sobie własnie, że jestem jak Hinata z Naruto O.o)
7)Mam dysleksję, a mimo to kocham polski i jestem na rozszerzeniu
8)Jadę na Magnificon VIII :kya:

To tyle ::):
_________________
Królicza świnka
 
 
 
Riko 
Użytkownik
Chyio20



Wiek: 35
Dołączyła: 15 Sty 2010
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010 19:02   
   Ulubiona drama: Hana Kimi, HYD, YB
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Alan Luo, G-Dragon & Big Bang, DBSK
   Ulubiony aktor/aktorka: Horikita Maki


1. Do w miarę poprawnego funkcjonowania potrzebuję dużej ilości kawy. Piję minimum 5 dziennie. Staram się czarną zastępować rozpuszczalną -> nędzna substytutka :/

2. Zasypiam w środkach komunikacji miejskiej. Autobusy, tramwaje, pociągi czy samochody działają na mnie usypiająco. Robię się senna nawet wtedy, gdy sama siedzę za kierownicą.

3. Prawie w ogóle nie jem mięsa. Nie jestem wegetarianką, nie brzydzę się, nie odczuwam oburzenia na myśl, że zwierzęta są zabijane na żarełko. Po prostu smak mi nie odpowiada.

4. Lubię pracę na powietrzu :) Uwielbiam wszelkie prace sezonowe. Co roku jeżdżę na wieś pomagać przy żniwach.

5. Lubię bałagan w swoim pokoju :) Czuję się w nim zagubiona, gdy jest posprzątane. <"Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem"-> uwielbiam to powiedzenie :ponpon: > Aczkolwiek na biurku porządek mam zawsze.

6. Raz na jakiś czas potrzebuję dnia w samotności. Wyłączam wtedy telefon i nie ma mnie dla nikogo. (to taka odskocznia, ogólnie nie lubię być sama)

7. Dobrze mi wychodzi ukrywanie niechęci do osób, których nie lubię.

8. Bardzo lubię dzieci, szczególnie te niegrzeczne. Może dlatego, że sama nigdy nie byłam aniołkiem :hehehe:
 
 
 
xbronkax 
Moderator
YooChunowa



Wiek: 33
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 358
Skąd: Łomża/Poznań
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010 18:28   
   Ulubiona drama: Wszystko z Tomą I Oh-chanem!
   Ulubiony wykonawca azjatycki: DBSK(YC), SuJu, SS501, MBLAQ, Arashi, KAT-TUN
   Ulubiony aktor/aktorka: Toma, Narimiś, Ohno, Geun Suk i Lee Min Ho


1. Kawa, herbata... Piję hektolitrami.

2. Kiedy mówię, że czegoś 'nigdy nie zrobię', mogę być prawie pewna, że w pewnym momencie odbije mi na punkcie tej 'rzeczy'.

3. Nie lubię być w obecności zbyt wielu osób. Bardzo mnie to peszy i zaczynam się wycofywać.

4. W gimnazjum zauwazyłam, że często podobają mi się albo młodsi, albo o wiele starsi chłopcy/faceci. Niestety, jest to źle odbierane przez niektórych i usłyszałam parę razy od moich koleżanek słowo 'pedofil'...-.-

5. Słucham muzyki wszędzie. Nawet gdy idę do sklepu, który jest 2-3 minuty od mojego domu (idę wolniej, aby piosenka spokojnie się skończyła).

6. Jestem strasznie głośna. Mówię głośno gdy się cieszę, gdy się denerwuję, gdy się egzaltuję, gdy jestem przerażona...

7. Uwielbiam śpiewać - ludzi mówią na mnie 'chodzący boombox'.

8. Na koniec - mam mocny łeb do alkoholu :P Upicie mnie jest niemożliwością (wypiłam kiedyś z dziadkiem ponad 30 kolejek wódki i NIC mi nie było xD)
_________________

“Sky is the meaning of dreams. My dream has just started,” Park 'Micky' YooChun
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 11