Kizuna Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: sylvia
Nie 08 Maj, 2016 14:58
8 faktów
Autor Wiadomość
Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun



Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 2909
Skąd: Naniwa
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 10:33   8 faktów
   Ulubiona drama: LF,Pride,Nodame,A@Deep,Orthros,MajoSai,BW
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Laruku, Kokia, Kanjani8, TETRA FANG, flumpool
   Ulubiony aktor/aktorka: Toma,RyoNishikido,Narimiś,Juzek,Takeda Kouhei


Wziete z deviantarta. poniewaz nasz temat "Poznajmy się" trochę sie rozrósł i chyba nowi nie chcą w nim pisac, pomyślałam, ze 8 takich faktów "randomowych" moze byc dobrą alternatywą. O co chodzi. Raz na jakiś czas XD mozna przychodzić i wypisać 8 różnych rzeczy o sobie - bardziej lub mniej ciekawych, o których wydaje wam się, że reszta forum nie wie (i moze nie powinna się dowiedzieć XD) . Moze dzieki temu dowiemy się wiecje o tych nowszych użytkownikach.


No to na zachete ja zaczne XD
1- mam 22 lata (i pół) i czasem schizę, ze jestem starą panną *serio!*
2- zawsze jak oglądam dramy wyobrażam sobie , ze aktorzy są tak minimum 10 cm wyżsi ode mnie, co rzadko jest prawdą XD
3 - zazwyczaj mówię rzeczy bardzo wprost, ale to nie to, ze chcę kogoś obrazić. Mam wrazenie, ze powiedzenie na głos tego co ludzie myślą jest bardziej fair niż 'podchody' . Ale wychodzi,że jestem wredna XD
4 - wolę mięso od warzyw, zdecydowanie, ludzie się ze mnie śmieją z tego powodu, ale ja po prostu muszę jeść mieso XD
5 - czasem pisze specjalnie bardzo długie posty, zeby ludzie wymiękli w połowie ich czytania i pod gromem moich argumentów nie potrafili mi sensownie odpowiedzieć. bo tak po prawdzie, to ja lubię dyskusje, ale tylko te krótkie XD
6 - duzo lepiej mi sie rozmawia z ludźmi na żywo niż na forum, wiem, że niektórzy piszą wiecej niż mówią, ale ja mam wrażenie, że mam na odwrót - bo w postach nikt nie słyszy mojego tonu głosu itd. i mam wrazenie, że nie każdy mnie rozumie tak jak powinien.
7 - mój poziom tolerancji wzrósł dzieki Kanjani8 i Tacce, ale nadal nie mogę czytać większosci tematów w Klubie X
8 - mogę nie jesć sniadania, ale nie potrafie wtrzymać bez bardzo duużej kolacji XD i jak widać, sporo myślę o jedzeniu ogólnie.


No to czekam na kolejną osobę XD
_________________
震える思いに また登る太陽 ....

僕が笑えば, 君が笑うから,君が笑えば,また誰かが笑う
"Kiedy ja się śmieje, ty też się uśmiechasz, a kiedy ty też się śmiejsz, śmieje się ktoś inny" Kanani8 "Wahaha"

 
 
 
Avalia 
Użytkownik
saaa...



Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2009
Posty: 66
Skąd: z motyla głowy...
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 10:50   
   Ulubiona drama: RH+, Konkatsu!, IWGP, Bloody Monday
   Ulubiony wykonawca azjatycki: DeG, Laruku, NewS, Hey!Say!JUMP
   Ulubiony aktor/aktorka: Take-chan, Kaname Jun, Kashii Yu


W sumie to ciężkie

1. Sama od siebie nie jestem zbyt rozgadana i stanowczo jestem typem samotnika...ba towarzystwo zwykle mnie denerwuje/ czy tez raczej boje się być w towarzystwie...
2. Dostosowuje się do grona osób w jakim się znajduje.
3. Lubie kupować ludziom rożne rzeczy (a raczej nie lubię wydawać kasy na siebie...)
4. Nie na widzę dostawania rzeczy w prezencie bo zawsze uważam, że na to nie zasłużyłam
5. Dir en Grey mogę słuchać zawsze i wszędzie bo głos Kyo mnie uspokaja
6. Nie przepadam za białym pieczywem...ogółem nie przepadam za pieczywem i jak nie muszę to nie jadam czasem nawet tygodniami.
7. Do tego stopnia denerwuje mnie czasem bałagan u znajomych, że sprzątam u nich ehhh...
8. Stanowczo wole siedzieć w domu niż na dworze.
_________________
the moment when i fell in love with you with my bare heart,
the memories that we added together in that sparkling youth,
any moment...


中山優馬w/B.I.Shadow
Akuma Na Koi
Ostatnio zmieniony przez Avalia Nie 16 Sie, 2009 10:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Madziaste 
Użytkownik
Araki ♡



Wiek: 36
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: Gorzów Wlkp/Wawa
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 11:06   
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Gackt
   Ulubiony aktor/aktorka: Araki Hirofumi, Kujirai Kosuke, Isaka Tatsuya


Oł yeah. Nie chcecie o mnie wiedzieć, że: xd

1 - w wieku 21 lat nie jestem wciąż pewna co do własnych preferencji... ekhm, nazwijmy to partnerskich xd, co trochę mnie martwi, bo taka stara dupa, a nawet tego o sobie nie wie. Ale cóż, jakoś z tym żyję.

2 - nienawidzę poznawać ludzi, ale ludzie z jakichś głupich przyczyn lubią poznawać mnie. Bo ja ogólnie nie znoszę ludzi; mam jedną przyjaciółkę, z którą mogłabym siedzieć cały czas i byłabym ogólnie szczęśliwą osobą. A poza tym mam miliony znajomych, których połowy imion nie pamiętam, ale oni wszyscy pamiętają mnie i ciągle tylko mówię komuś cześć. Strasznie tego nie lubię...
Choć nie tyczy się to internetu xd

3 - nie potrafię nic oglądać bez głośnego komentowania tego. Jeśli jestem sama, to łapię pierwszą dostępną na gg osobę i wypisuję tej osobie komentarze na temat tego, co akurat oglądam xd *i w ten sposób Jenny dowiaduje się wciąż, co też ja myślę... na temat GenSeiShin Justirisers, Idol DVD Isaki Tatsuyi, filmu z Tatsuyą czy głupiego Blicza xd*

4 - kiedy nikogo nie ma w domu, włączam muzykę BARDZO głośno i radośnie śpiewam sobie z dowolnym wokalem, który akurat leci.

5 - uwielbiam shounen mangi, szczególnie te, w których jest dużo strasznie lamerskich bohaterów. Im bardziej niepokonany, im bardziej lame, tym bardziej go lubię (za to właśnie kocham Zombie Powder pana Kubo Tite, mangę, o której mówi się, że mu nie wyszła - Akutabi Gamma jest tak lamerski i tak... nie wiem nawet, jak to nazwać... że po prostu nie potrafię go nie uwielbiać xD). To chyba dlatego, że wielu moich własnych bohaterów takich jest...

6 - marzę, by narysować doujinshi z Final Fantasy VII: Advent Children. Mam scenariusz od dawna, ale że nie bardzo umiem rysować... pozostanie on scenariuszem na zawsze xd

7 - nie nadaję się do prawdziwego życia xD uważam, że moje życie skończy się dokładnie w chwili, kiedy skończę japonistykę i anglistykę, studia znaczy. Bo nie ma na świecie roboty, do której chciałabym iść. Nie nadaję się do tego xD jestem zbyt nieodpowiedzialna.

8 - moje sny mnie przerażają, bo są bardzo wyraźne i zawsze je pamiętam. Zresztą często przez kilka noc śni mi się to samo... tzn na przykład przez pięć, sześć nocy śni mi się jedna historia, zaczynająca się kolejnej nocy w miejscu, w którym skończyła się poprzedniej. Spójne, dokładne historie, w których naprawdę ważne szczegóły nie pojawiają się z dupy, tylko są tam zawsze. Trochę to straszne xd


I tyle. Ależ pierdołki... xD
_________________
Isaka Tatsuya ♡
ずっと忘れてたのに。。。何でまた俺の前に現れたんだよ?。。。
 
 
 
Araszi 
Użytkownik
simple robot



Wiek: 35
Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 313
Skąd: Chatka Sankyoudai
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 11:30   
   Ulubiona drama: B&W,MajoS,Nodame,BloodyM,RnK,Orthros
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Kokia, Kanjani8, flumpool
   Ulubiony aktor/aktorka: KimuTaku,NishikidoRyo,Toma,UenoJuri,Yamapi


1. Nie lubię sama oglądać filmów i seriali. Wolę w towarzystwie, bo wtedy jest sens komentować [sama do siebie przecież nie będę gadać]
2. Czasami mam dość tego, że wszyscy dają mi najwyżej 15 lat.
3. Nie lubię rozmawiać ani przez telefon, ani przez gg, dlatego ciężko utrzymać ze mną kontakt jak nie widzimy się na żywo.
4. Unikam lekarzy jak tylko mogę
5. Bardzo lubię śpiewać, ale wstydzę się tego robić przy innych.
6. Kiedy śpię, przykrywam się kołdrą całkowicie, razem z głową.
7. Moja wymarzona praca to tłumacz literatury i gier komputerowych. No i dram, ale za to nie płacą ;)
8. 99% dowcipów w ogóle mnie nie śmieszy i dlatego utrzymuję, że nie mam poczucia humoru. Tak naprawdę mam, tylko spaczone ;P
_________________

Jak mi idą tłumaczenia:)
 
 
chibichibi 
Administrator
Akumulatorek



Wiek: 34
Dołączyła: 24 Paź 2008
Posty: 2627
Skąd: Krosno
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 13:33   
   Ulubiona drama: Mars
   Ulubiony wykonawca azjatycki: SS501, KAT-TUN
   Ulubiony aktor/aktorka: KHJ-L


1. Uwielbiam mówić, ludzie myślą że to przez egocentryzm ale ja po prostu nie lubię kiedy rozmowa się nie kręci więc staram się ją za wszelką cenę podtrzymać, nawet jak mam nawijać o przysłowiowej dupie Maryni xD
2. Jestem zboczona do granic możliwości, kiedy kolega zapytał mnie czy jest coś co nie wzbudzi we mnie skojarzeń z seksem potrzebowałam całej doby żeby coś takiego znaleźć. Ale znalazłam xD
3. Mam bardzo charakterystyczny śmiech, kto nie słyszał najwyższego stopnia zapowietrzenia chibi, ten nie jest w stanie sobie tego wyobrazić.
4. Moim największym problemem jeśli o wygląd chodzi jest mój biust - jest zdecydowanie za duży, przez co nie mogę kupić na siebie sukienki, a na stanik w którym da się chodzić muszę wyłożyć około 150 zł. Oczywiście wszelkie sexy koroneczki odpadają, nie robią takich w moim rozmiarze.
5. Uwielbiam uszczęśliwiać ludzi jedzeniem, jak to trafnie określiła jedna osoba xD
6. Mimo że wiele osób uważa mnie za dobrego człowieka, to wcale tak nie jest. Jestem wyrachowana i potrafię zmienić swoje poglądy na poczekaniu jeśli wyczuwam że przyniesie mi to korzyść. Nie jestem jakąś szlachetną bohaterką czy coś - wręcz przeciwnie.
7. Totalnie nie nadaję się do związków i dlatego żadnego nie udało mi się utrzymać dłużej niż miesiąc. Za to uważam że żoną i matką byłabym całkiem znośną. Po prostu ten czas pomiędzy jest dla mnie nie do przejścia.
8. Bardzo szybko zapominam. Potrafię żyć bez przyjaciół. Potęsknię tydzień, dwa, miesiąc, a potem się przyzwyczaję i nawet nie jest mi przykro.
_________________
"Stupid. If you keep choosing things that I like,
what do you expect me to do?..."
BBF

"LOVE, LIKE YOU'VE NEVER BEEN HURT.
LIVE, LIKE TODAY IS THE LAST DAY TO LIVE.
No hesitation as if never been heart broken or never had fear before.
like today is the last day, I will love.
From the moment I meet her."

Kim Hyun Joong


"A ty nie masz ochoty się tak czasem powić?"
"Godzina pobudki wpływa na poziom rozmowy"
"Lubię sobie fakować kursywą" xD
 
 
Iiverin 
Użytkownik
zUe Dziobaki



Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 533
Skąd: TM / Wrocław
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 16:56   
   Ulubiona drama: Hana Kimi, Goong, Mr. Brain, dramy DBSK
   Ulubiony wykonawca azjatycki: DBSK, Gackt, D'espairsRay, 2PM


1. Z natury jestem totalną samotniczką. Dopiero studia mnie ciut zmieniły. Ale i tak potrafię żyć bez ludzi.. nie licząc tych z netu. Często na czas wakacji nie odzywam się do większości znajomych, zero znaku życia ode mnie.
2. Jestem strasznie dziecinna. Noszenie dziwnych ciuchów, kocich uszek po mieście, kupowanie zabawek, kolorowych gadżetów ze sweet motywami - oto cała ja.
3. Codziennie potrafię wymyślić sobie czy to przed snem czy w ciągu dnia nową historyjkę mojego przyszłego życia. Oczywiście większość jest wyidealizowana i niemożliwa do spełnienia, ale co tam...
4. Uwielbiam gady! Żółwie, jaszczurki, węże... ich gładkie łuski, cudne oczka, wszystko ^^
5. Wierzę, że w poprzednim życiu byłam albo kotem, albo Japonką - inaczej nie potrafię wyjaśnić sobie swoich faz X3
6. Zawsze dziwi mnie, czemu jestem lubiana i mam tylu znajomych. Często zrażam do siebie ludzi (podświadomie i świadomie) a oni i tak zawsze wracają.
7. Zazwyczaj wykazuję zapędy pedantyczne - uporządkowanie pokoju, zdjęć w albumie, danych na dysku, zrobienie spisu,... Kocham porządek ~~
8. Marzę o tatuażu.. za kilka lat. Jakiś ważny dla mnie napis po japońsku biegnący wzdłuż całego kręgosłupa...
_________________

 
 
 
Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun



Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 2909
Skąd: Naniwa
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 17:23   
   Ulubiona drama: LF,Pride,Nodame,A@Deep,Orthros,MajoSai,BW
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Laruku, Kokia, Kanjani8, TETRA FANG, flumpool
   Ulubiony aktor/aktorka: Toma,RyoNishikido,Narimiś,Juzek,Takeda Kouhei


Iiverin napisał/a:
6. Zawsze dziwi mnie, czemu jestem lubiana i mam tylu znajomych. Często zrażam do siebie ludzi (podświadomie i świadomie) a oni i tak zawsze wracają.

Iiverin napisał/a:
3. Codziennie potrafię wymyślić sobie czy to przed snem czy w ciągu dnia nową historyjkę mojego przyszłego życia. Oczywiście większość jest wyidealizowana i niemożliwa do spełnienia, ale co tam...


Mam to samo XD....

A tak mi sie nasuneły jak przeczytałam wasze, kolejna 8ka XD

1 - ja to juz wogóle jestem antyzwiązkowa chyba XD Jakoś tak, raz miałam chyba tak, zeby na mnie ktos robił wrażenie, czy też mnie zauroczył, jednak jako, ze ta osoba nie była zbyt poważna, mój zdrowy rozsądek natychmiast zanegował ten pomysł xD Ogólnie to na jakis podchody nie reaguje, bo ich nie widzę, serio. albo mi się mówi wprost, albo ja tego nie zauważę XD
2- no właśnie ciągnąc wątek, ani razu się nie całowałam (nie chodziłam do przedszkola no XD!) , raz miałam chyba sytuację, ze chłopak mnie pocałował z zaskoczenia, ale pomyślałam "to mangowiec, oni nie sa normalni" i jakos o tym zapomniałam, potem mu pojechałam i sie na mnie obraził - 4 lata później dotarło do mnie, że on może był we mnie zakochany czy cos *brawo wspaniała ja XD*
3- wydaje mi się, że duży wpływ na mój charakter ma religia i to, że mam wewnetrzną zasadę niełamania zasad, to znaczy tych, które uznaje oczywiście XD.
4 - nie przepadam za yaoicami to mało powiedziane, natomiast lubie shonen aie, ponieważ w shojo zazwyczaj dziewczyny to idiotki i mnie to wkurza XD
5 - mam od urodzenia (nie znam sie na anatomii więc) w górnej części lewego ucha, przy samej głowie dziure, jakbym sobie tam je przebiła XD ... czesto ludzie nie chcą mi wierzyć, ze nie, to nie od kolczyka tylko naturalnie
6 - czego nie mogę w wyglądzie najbardziej przecierpieć (oprócz zębów XP) to dłonie- byłyby takie ładne gdybym w gimnazjum nie preryła zewnetrzną stroną dłoni żwiru
7 - nigdy nie przekroczyłam wagi 49 kg i nie chcę jej przekraczać XD Ale też nie chcę mieć nigdy mniej niz 45 kg (nie wiem skąd takie wyznaczniki, no, ale XD)
8 - mam wrażenie, że wszystko się dzieje obok mnie, a nie mi, dlatego często jest mi łatwiej zaakceptować rzeczywistość i różne dziwne absurdy XD
_________________
震える思いに また登る太陽 ....

僕が笑えば, 君が笑うから,君が笑えば,また誰かが笑う
"Kiedy ja się śmieje, ty też się uśmiechasz, a kiedy ty też się śmiejsz, śmieje się ktoś inny" Kanani8 "Wahaha"

 
 
 
Aya'ka 
Administrator
Dark Charisma



Fandom: TripleS, KAZOK, Sunday, MYGIRL, Inspirit, Storia
Wiek: 40
Dołączyła: 24 Paź 2008
Posty: 2359
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 19:42   
   Ulubiona drama: HanaKimi (jp), Tatta Hitotsu no Koi
   Ulubiony wykonawca azjatycki: KAT-TUN(Kame),SS501(PJM) *tu wstaw pół kpopu*
   Ulubiony aktor/aktorka: Kamenashi Kazuya, PJM


8 faktow

1. Od jakichś 10 lat jestem fanką Savage Garden i Darrena Hayesa. Cieszy mnie każdy nowo-nawrócony fan xD Nie potrafiłabym żyć bez jego muzyki, tekstów, głosu...

2. Lubię, wprost uwielbiam spać. Budzenie mnie gdy nie mam na to najmniejszej ochoty to podpisanie na siebie wyroku śmierci. Jestem wtedy naprawdę niemiła, niesympatyczna i ktoś kto miał nieszczęście widzieć mnie w takim stanie jako swoje pierwsze zetknięcie ze mną zapewne nie ma miłych wrażeń.

3. Jestem nieufna wobec ludzi. Jak to niektórzy mówią (i ja sama) - aspołeczna. Przejechałam się na wielu w całym swoim życiu i trudno zdobyć moje autentyczne zaufanie, choć zdarza się, że przy pierwszym spotkaniu komuś mogę powierzyć wszystkie tajemnice. Jednak takie osoby zdarzają się raz na milion..

4. Nie lubię gdy ktoś narzuca mi swoje zdanie czy swój sposób myślenia, swój styl życia. Możliwe, że byłabym w stanie wybrać swoje szczęście i swój punkt widzenia ponad związek z kimś.

5. Podobno umiem słuchać ludzi, choć jeśli ktoś oczekuje ode mnie, żebym powiedziała mu co ma zrobić i podjęła za niego decyzje, to takiej nie otrzyma. Jedynie kilka opinii.

6. Nie lubię o sobie mówić, znalezienie tych ośmiu faktów jest takie trudneeeeeee xD

7. Nie potrafię żyć bez muzyki. Kiedyś śpiewałam, ale niestety ostre przewlekłe zapalenie krtani i dysfonia parę lat temu pozbawiło mnie tego, co stanowiło dla mnie niemalże sens życia.

8. Ludzie uważają, że wypowiadając swoje zdanie odmienne od mojego względem kogoś/czegoś co lubię, podpadają mi, że się obrażę, pobiję czy jeszcze co... wcale tak nie jest. Lubię krytykę, ale z sensem. Nie toleruję za to wyśmiewania kogoś i czegoś "bo tak mi się podoba", albo "bo ma inne zdanie".
_________________
"내가 아니면 그 누구도 Cannot change my life"
- DAY6 - "바래"

"According to my personality do you think that I will turn off the light for you?"
-PJM

"Dobrze se tak czasem spojrzeć..."
 
 
Mizu 
Użytkownik
sweet seduction ^^



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 92
Skąd: Netta
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 20:32   
   Ulubiona drama: HYD ;*
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Arashi, KAT-TUN, UVERworld, NEWS
   Ulubiony aktor/aktorka: Matsu Junek ^^


przeczytałam wszystkie Wasze posty i pewnie teraz napiszę coś około tego tylko po swojemu xD często tak mam, że zapominam co chciałam 'swojego' napisać i drążę na temat wspomniany wyżej

1. a więc pierwsze to opisałam wyżej już..
2. codziennie kiedy już leżę w łóżeczku moim kochanym, wymyślam historyjki. Oczywiście główny temat to ja i moje 'różne przygody'. Historyjki układam jak 'poznam' kogoś nowego na forum czy gdzieś tam i z nim piszę a potem myślę Bóg wie co Oo <głównie są to zboczone rzeczy>
3. ciągnąc temat dalej uważam iż nie znajdę sobie chłopaka ;/ Jestem za bardzo wymagająca, lubię także 'bawić się' ich uczuciami <wiem, suka ze mnie niezła> xD umm i postanowiłam czystość aż do ślubu Oo
4.w rzeczywistości nie jestem tak bardzo rozgadana jakby wskazywały na to posty. Chociaż bywają przypadki że gadam jak najęta i każą mi się zamknąć Dlatego tez nie za często udzielam się na forum <głównie to nie iwem co pisać, albo mi się nie chce> -->leń ze mnie taki duuuży!
5. nie jestem duszą towarzystwa, najlepiej lubię swoje otoczenie i mój dom rodzinny. Nie lubię nocować w innych miejscach
6. jest pełno rzeczy, których w sobie nienawidzę, m.in. mój wygląd <zęby, nogi, nos>, charakter <jestem upierdliwa, dokuczam i docinam zawsze innym> --> temu mówią że jestem wredna, na razie innych nie pamiętam xD
7. ha, ciężko jest napisać to co chciałabym Wam przekazać krócej niż to robię xD ale wiadomości sms piszę krótkie <o ile piszę>
8. i niby ostatni chociaż i tak pewnie dopiszę inne kiedyś xD
tak więc, nie jestem jakimś tam maniakiem komputerowym czy dramowym czy no nie wiem xD po prostu jak coś mnie zainteresuje to mogę siedzieć przed tym cały dzień a potem mi to już brzydnie <oprócz dram! - jak moje oczy odpoczną mogę oglądać dalej po pewnym czasie> i spędzam mniej czasu nad tym czymś, powiedzmy komputerem, grą...

haha to tyle jak na razie xD
jakoś lepiej się poczułam teraz po napisaniu tego ;)
_________________
" If I blow him a kiss, I wonder will it reach him up there? "
 
 
 
Yamagucchi 
Użytkownik
Master of off-top



Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 640
Skąd: Lublin/Londyn
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 20:37   
   Ulubiona drama: City Hunter ,BBF,
   Ulubiony wykonawca azjatycki: SS501 (Kim Hyun Joong), Lee Min Ho
   Ulubiony aktor/aktorka: Lee Min Ho, Kim HYun Joong,


Aya'ka napisał/a:

2. Lubię, wprost uwielbiam spać. Budzenie mnie gdy nie mam na to najmniejszej ochoty to podpisanie na siebie wyroku śmierci. Jestem wtedy naprawdę niemiła, niesympatyczna i ktoś kto miał nieszczęście widzieć mnie w takim stanie jako swoje pierwsze zetknięcie ze mną zapewne nie ma miłych wrażeń.
noo...wiem...znam Cię, ludzie ona tak ma...

1. Ja tez kocham spac, ale nie mam zapędów mordowania jak mnie ktos obudzi, chyba ze to osoba której nienawidze.
2. Kiedy kogoś nie lubie nie utrzymuje z nim kontaktów, nawet na zasadzie znajomosci i nie mowie czesc kiedy taka osoba mnie spotka. Uważam ją za powietrze.
3. Mam 1 najlepsza przyjaciółke i nie chce mieć więcej. Kiedys był jeszcze chłopak, ale czasy się zmieniają i ludzie też.
4. Lubię imprezki domowe i oglądanie filmów.
5. Kocham śpiewac i grać na gitarze, to mnie wycisza i uspokaja.
6. Nienawidze fałszerstwa i robienia dobrej miny do złej gry, to mnie wkurza,
7. Kocham słuchać głośnej muzyki, a tutaj mam jej az w nadmiarze kiedy kuzynek wlączy swoje głosniki jestem w 7 niebie.
8. POtrafie się wyłączyć kiedy coś mnie nie interesuje to po prostu nagle przestaje sluchac i mysle o czyms zupelnie innym.
_________________

 
 
 
HunteR 
Użytkownik
Stary Zrzęda



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 42
Skąd: z Krakowa
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009 16:05   

Otai napisał/a:
4 - wolę mięso od warzyw, zdecydowanie, ludzie się ze mnie śmieją z tego powodu, ale ja po prostu muszę jeść mieso XD


Dzięki ci Jezu, jednak są jeszcze normalne kobiety w tym kraju. U mnie na uczelni prawie same wegetarianki i już mam dość notorycznych sytuacji w stylu 'jak możesz jeść te biedne zwierzęta?! jesteś nieludzki!' <rzuca krzesłem w moim kierunku>

chibichibi napisał/a:
5. Uwielbiam uszczęśliwiać ludzi jedzeniem, jak to trafnie określiła jedna osoba xD


Zauważyłaś że to też się kojarzy z seksem i nie mówię tu o motywach rodem z '9 i pół tygodnia'? xP

I może jeszcze się wypowiem co by nie było że offtop:

1) Cóż... piękny nie jestem, bogaty nie jestem, fajny też nie jestem, co ja robię na forum pełnym lasek? oO
2) Mój poziom lenistwa wymyka się już normom unijnym, ostatnio często nie chce mi się robić nawet tego co lubię a co dopiero tego czego nie lubię.
3) Tutaj nie będę zbyt oryginalny bo podobnie jak już parę osób pisało, czas wolę spędzać w domu niż szlajać się po mieście z ludźmi tym bardziej że ludzie mnie najczęściej wkurzają nawet ci których znam od wielu lat i których w sumie mógłbym nazwać przyjaciółmi.
4) We wrześniu tego roku kończę 21 lat a czuję się jakbym dobijał już czterdziestki... taa, nie ma to jak 'zdrowy' tryb życia.
5) Uwielbiam się kłócić (głównie na forach, na żywo jakoś mi się nie chce). Zdarza mi się nawet zmienić szybko zdanie kiedy ktoś mi wreszcie przytaknie tylko po to żeby kłócić się dalej.
6) Jestem uzależniony od for internetowych. Ilekroć mam już 'zejść' z kompa i zająć się czymś konstruktywnym zawsze muszę jeszcze dla pewności przejrzeć wszystkie fora na których się udzielam i sprawdzić czy aby ktoś nie odpisał w interesującym mnie temacie a jeśli tak to oczywiście odpisać. Zawsze schodzi na to tyle czasu że potem dochodzę do wniosku iż nie ma sensu się już brać za to za co miałem się wziąć i dalej siedzę na tym czy innym forum (a nuż ktoś odpisze!). Dlatego między innymi w tej chwili piszę posta w tym temacie zamiast kminić jak ogarnąć milion stron na poprawę egzaminu który czeka mnie we wrześniu. Jestem też dosyć pedantyczny jeśli chodzi o pisanie postów, zawsze po wysłaniu muszę ów post przeczytać a potem poprawiam błędy (literówki, 'zjedzone' wyrazy, dodać zdanie czy dwa które zapomniałem napisać za pierwszym razem itd). Czasem zdarza mi się edytować posta kilkanaście razy zanim uznam że mogę go już zostawić (tego edytuję już po raz drugi ;p ). I nie rozumiem czemu inni tak nie robią tyko piszą posta byle jak najszybciej a potem jak się czyta takie koszmarki (ortografy, brak wielkich liter itd. itp.) to aż plomby z zębów lecą... ale może to ja jestem psychiczny a wszyscy inni normalni.
7) Filmy to moje życie, non stop coś oglądam (chyba że dopadnie mnie przypadłość szerzej opisana w punkcie drugim), lubię o filmach rozmawiać, pisać recki (zwykle 'do szuflady', co będę komuś pokazywał), studiuję filmoznawstwo i jeśli w przyszłości nie skończę pod mostem to tylko dlatego że znajdę jakąś robotę z filmami związaną w ten czy inny sposób bo nie wyobrażam sobie siebie ani w biurze, ani na budowie ani gdziekolwiek indziej.
8) Teraz najlepsze, jak miałem osiem lat zachorowałem na zapalenie węzłów chłonnych a lekarka-debil stwierdziła świnkę i przepisała mi antybiotyki nieadekwatne do choroby co w wyniku powikłań doprowadziło do uśmiercenia lewego ucha -_-; Serio, nawet najlepszy aparat słuchowy mi nie pomoże (pomijając kwestię że i tak bym takowego ustrojstwa nie chciał nosić xP ). Szkoda mi trochę efektu dźwięku przestrzennego w kinie (patrz: punkt 7) ale za to dostałem kategorię D w wojsku ;p To że jakiś czas po mojej wizycie na komisji wprowadzili wojsko zawodowe więc nawet z A by mnie nie wzięli to już inna bajka.
_________________

Ostatnio zmieniony przez HunteR Pon 17 Sie, 2009 16:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun



Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 2909
Skąd: Naniwa
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009 16:48   
   Ulubiona drama: LF,Pride,Nodame,A@Deep,Orthros,MajoSai,BW
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Laruku, Kokia, Kanjani8, TETRA FANG, flumpool
   Ulubiony aktor/aktorka: Toma,RyoNishikido,Narimiś,Juzek,Takeda Kouhei


HunteR napisał/a:
'jak możesz jeść te biedne zwierzęta?! jesteś nieludzki!'


"Ratuję trawę" się odpowiada. :P Ja też jestem nieludzka, bo dla mnie to żaden argument. Nie znęcam się nad niczym żywym. Nie wiem czemu mam cierpieć z powodu braku mięsa jesli i tak zjadłby je ktoś inny, albo by się zepsuło. Przecież to oczywiste, że nawet jeśli czegoś nie zjem nie spowoduje to uratowania jakiegoś zwierzaka, mięso się psuje, więc i tak zabiją kolejne zwierze....

HunteR napisał/a:
lekroć mam już 'zejść' z kompa i zająć się czymś konstruktywnym zawsze muszę jeszcze dla pewności przejrzeć wszystkie fora na których się udzielam i sprawdzić czy aby ktoś nie odpisał w interesującym mnie temacie


Mam to samo, ale potem często żałuję, że to zrobiłam, bo ludzie wypisują takie głupoty, że aż głowa boli czasem i często odchodzę od kompa wkurzona. Dlatego jestem obecnie na etapie 'rzucania nałogu' i udało mi się już opuścić jedno forum od którego bolała mnie głowa. Drugie w trakcie XD


HunteR napisał/a:
co ja robię na forum pełnym lasek? oO


Są i faceci na forum, ale zbyt zajeci, żeby się wypowiedziec chyba :P
_________________
震える思いに また登る太陽 ....

僕が笑えば, 君が笑うから,君が笑えば,また誰かが笑う
"Kiedy ja się śmieje, ty też się uśmiechasz, a kiedy ty też się śmiejsz, śmieje się ktoś inny" Kanani8 "Wahaha"

 
 
 
Preity 
Użytkownik



Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 221
Skąd: Śródziemie
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009 21:49   
   Ulubiona drama: IRIS
   Ulubiony aktor/aktorka: JUNG Joon-Ho, LEE Byung-Hun


No to ja

1. W przyszłym roku stuknie mi trzydziestka i dopiero całkiem niedawno, przestało to stanowić dla mnie problem. W końcu najlepszy czas jeszcze przede mną.

2. Nie znoszę boysbandów i girlsbandów. Awersję do nich zawdzięczam Bravo i innym tego typu gazetom - wielkie zdjęcie, mało tekstu o niczym - kiedyś to było fajne, teraz odrzuca mnie na kilometr.

3. Moja niechęć do boysbandów, to jeden z powodów, który sprawia, że tak ciężko mi przekonać się do wykonawców ze stajni "Johnny & Associates". Na dodatek skutecznie odstraszają mnie od dram. Każda drama, byle nie japońska. Zapewne jak lepiej poznam wykonawców z innych krajów, to też trafią na moją czarną listę.

4. Mam fioła na punkcie kolekcjonerskich wydań filmów. Jeśli ma do wyboru dwie wersje, zwykłą jedno płytową, oraz wydanie rozszerzone o jakieś dodatki (plakat, druga płyta, cokolwiek) zawsze wezmę to "bardziej wypasione". Dzięki temu mam też po dwa wydania niektórych filmów indyjskich - polskie i kupione wcześniej oryginalne, oczywiście w wersji jak najbardziej "wypasionej"

5. Przez lata opracowałam skuteczne metody wypierania z pamięci wszelkiego rodzaju rzeczy nieprzyjemnych, dzięki czemu praktycznie zawsze szczerzę zęby do całego świata, a większość moich znajomych podziwia moją "siłę spokoju" i optymizm.

6. Mam tendencję do odkładania wszystkiego na ostatnią chwilę, a później biegam z obłędem w oczach próbując wszystko ogarnąć. Po wielu obserwacjach doszłam do wniosku, że jest to wada wrodzona i nieuleczalna.

7. Mam podobny problem co chibi (punkt 4), przez co o eleganckiej damskiej koszuli z guziczkami mogę zapomnieć, chyba że będę planować na kogoś zamach, przy pomocy strzelających guzików.

8. Mój wygląd nie stanowi dla mnie problemu, chociaż do figury modelki to mi baaardzo daleko. Kiedy przestałam się przejmować wyglądem, okazało się, że przy doborze odpowiednich strojów nikt nie zauważ tego, że mam parę kilogramów węcej niż przy moim wzroście jest to wskazane.
_________________

The laurel is green for a season, and love is sweet for a day, but love grows bitter with treason, and the laurel outlives not May
Ronald Sandoval
Ostatnio zmieniony przez Preity Pon 17 Sie, 2009 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun



Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 2909
Skąd: Naniwa
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009 22:23   
   Ulubiona drama: LF,Pride,Nodame,A@Deep,Orthros,MajoSai,BW
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Laruku, Kokia, Kanjani8, TETRA FANG, flumpool
   Ulubiony aktor/aktorka: Toma,RyoNishikido,Narimiś,Juzek,Takeda Kouhei


Preity napisał/a:
Moja niechęć do boysbandów, to jeden z powodów, który sprawia, że tak ciężko mi przekonać się do wykonawców ze stajni "Johnny & Associates"


Moge powiedzieć, ze nie wszystkie zespoły w Johnysach to bojsbandy. Są bardziej 'tru' zespoły, sami grają na instrumentach i czesto mają jednego głównego wokaliste i tylko czasem zdażają się im bojsbendowe kawałki. Co prawda z takich zespołów moge wymienic tylko Tokio, Question i Kanjani8, bo jeszcze za mało się znam, ale te 3 akurat sa warte uwagi XD


to nasunęły mi się kolejne fakty.

1- widzę , ze rozmawiamy o biuscie XD No wiec bez stanika z push-upem możnaby sie zastanawiać czy nie jestem cross-dresserem, który udaje panienkę, serio XD *moje jakże wpaniałe wymiary to 72-66-86 co samo mówi za siebie, ech*

2 - ja to nie wytrzymalabym bez znajomych. dobrze, że mam w akademiku wspaniałą zdramowioną współlokatorkę *i strzelać sobie fochy o to, że ja nie lubie Kame a ona Yamapiego XDDD* , a teraz w wakacje widuję się z kimś (to znaczy z dziewczynami z lizards@deep innymi słowy) . Dzisiaj pierwszy raz od zeszłej środy widziałam się z Araszem i w sumie to był dla mnie za długi okres czasu 'niewidywania się'

3 - tak naprawdę nie mam aktorów , aktorek itd. których nie lubię. Nie znam ich osobiście wiec trudno mi powiedzieć. Natomiast lubie z przekory i dla poprawienia humoru się nabijać, nawet jesli kogoś lubię XD

4- Przynajmniej raz dziennie myślę "Chyba wolałabym być facetem, ale skoro jestem juz kobietą to oh well... też może być"

5- jutro wyrywam już 3 stałego zęba w zyciu i trochę mnie to dobija....

6- tak do 20 roku życia bliskość ludzka mi przeszkadzała - tylko naprawdę wąska grupa znajomych (mogę je teraz wymienić nawet - rodzinka, Pućka, Araszi, Jenny, Moe) mogły naruszać moją przestrzeń. Bliżej niż 30 cm , podanie ręki , hug - nie było dla mnie niczym przyjemnym, czułam się po prostu nieswojo i często się tak zdażało, nawet kiedy ktoś mi coś podawał z reki do ręki... Wydaje mi się, że nie było tego po mnie aż tak widać, a przynajmniej się starałam, ale wiadomo, nie wszystko można. Ale z wiekiem to minęło jakoś i teraz jest wręcz przeciwnie - bardzo lubię kiedy np. ludzie na konwentach mnie przytulają *aczkolwiek zboczeńców z napisami free hugs nienawidzę*

7-nie szanuje opinii ludzi na dany temat jeśli nie wkładają w to co robią, lub w temat na który się wypowiadają serca. Czyli ogólnie nie słucham w ogóle ludzi, którzy nie 'odrobili pracy domowej'. I tak - nie liczę się z opinią tych, którzy na podstawie np. jednego fanvida wydają wyrok na aktora/aktorkę albo tak jak w przypadku dramawiki - tka naprawdę jeśli toś napisał 3 albo 4 artykuły na dramawiki i próbuję sie wypowiedzieć na temat sprawdzonych metod jej działania - w ogóle jej nie posłucham. Co innego jeśli napisze mi to osoba, która tych artykułów napisała 100 XD

8 - denerwuje mnie jak ludzie w chaosie nie potrafią się zorganizować, nie potrafię długo wytrzymać - jakos nigdy nie chciałam być niczyim liderem ani niczyim szefem, ale po jakimś czasie często mi tak wychodzi, o ile w grupie nie ma prawdziwego lidera. Ale jak juz mnie ktoś wkopie w organizowanie czegoś itd. stawiam sobie jako cel robić wiecęj niż inni, bo nie chciałabym, żeby ktoś o mnie powiedział "tylko się rządzi, a robi mniej niż my".
_________________
震える思いに また登る太陽 ....

僕が笑えば, 君が笑うから,君が笑えば,また誰かが笑う
"Kiedy ja się śmieje, ty też się uśmiechasz, a kiedy ty też się śmiejsz, śmieje się ktoś inny" Kanani8 "Wahaha"

Ostatnio zmieniony przez Otai Pon 17 Sie, 2009 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jenny-rose 
Użytkownik
Dżony



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Lis 2008
Posty: 682
Skąd: Brak Nadziei/K-ce
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009 22:39   
   Ulubiona drama: Maou, Nodame, UnO, Pride, HtP, MR. BRAIN
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Arashi, K8, SMAP, DBSK, W-inds
   Ulubiony aktor/aktorka: S. Ohno, T.H., Mokomoko, Kimutaku, Taguchi


nie moge spac wiec sobie wysmaruje ładnego posta a co mi tam xd

1. Moi przyjaciele są dla mnie bardzo, bardzo ważni. Tak bardzo, że poprzedniego zdania nie będę rozwijać, bo jest naprawdę konkretne i trafia w sedno sprawy.

2. Nie znosze widoku krwi... ale tylko własnej. Jeśli to film albo krew kogoś innego to jeszcze wytrzymam. Jeśli moja to jest 80% szans, że zemdleje.

3. Na codzień jestem bardzo spokojna i naprawdę ciężko mnie tak porządnie wyprowadzić z równowagi (to że mnie tam czasem coś zmartwi czy zdenerwuje to nic takiego xd). Naprawdę nie życzę nikomu zobaczyć jak naprawdę się wkurzam.

4. Kocham koty XD. Nie wyobrażam sobie życia bez takich futrzaków :xD: . Ogólnie lubie zwierzęta, ale koty zawsze były moimi faworytami.

5. Jestem uzależniona od używania "XD" Już nawet za bardzo nie panuje nad tym kiedy to pisze

6.Uwielbiam czytać ciekawostki dotyczące pracy ludzkiego mózgu. Zastanawiam sie tylko czy to przez ogólne zainteresowanie czy Mr. Brain spaczył mnie do reszty.

7. Kocham kupować torebki. Mogę godzinami je oglądać na allegro, nawet jak sobie ostatecznie nic nie wybiorę. Naszczęście zanim kupie kolejną coś mi zawsze mówi żebym sobie odłożyła taka kase na później i w ten sposób nadal mam w szafie wiecej ubrań niż torebek.

8. Podobno jestem typem buntownika. Szczerze, to rzadko to ze mnie wyłazi, nawet bardzo rzadko ale już kilkoro nauczycieli miało z tym do czynienia.
_________________

ぱぴぷぺぽん! Moje postępy w pracy
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12