Kizuna Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: sylvia
Nie 08 Maj, 2016 15:58
8 faktów
Autor Wiadomość
Madziaste 
Użytkownik
Araki ♡



Wiek: 36
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: Gorzów Wlkp/Wawa
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009 10:58   
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Gackt
   Ulubiony aktor/aktorka: Araki Hirofumi, Kujirai Kosuke, Isaka Tatsuya


Otaj tyle tych faktów ma, to może ja też drugie osiem napiszę... *wymyślę tyle?*

1 - do niedawna nie miałam ani jednego ładnego stanika. Koroneczki, kolorki? Gdzie na takie cycki xd To smutne, ale mimo to lubię nawet mój biust. Dzięki niemu maskują się trochę moje odstające kilogramy xd

2 - jeśli podoba mi się jakaś piosenka, natychmiast szukam do niej tekstu i pierwsze co, to ją tłumaczę na polski. Jeśli po tym nadal mi się podoba, to mogę spokojnie słuchać jej w kółko przez miesiąc xd

3 - nie oglądam anime ze względu na fabułę/to, czy ktoś mi je poleca/kreskę - tylko ze względu na seiyuu. Prowadzi to czasem do zonków, takich jak "Gakuen Heaven", albo nawet beznadziejne moim zdaniem "Kuroshitsuji". Seiyuu fajni, ale fabuła do tyłka xd

4 - NIENAWIDZĘ popu. Dlatego ostatnio przerażają mnie moje gusta muzyczne. Musical musicalem, ale wiele piosenek seiyuu brzmi jak lekki popik i do tego się zalicza. A ja tego słucham. Na moją korzyść przemawia tylko fakt, że Okiayu Ryoutarou to nie boysband xd a boysbandów nie znoszę najbardziej... nie licząc boysbandu Byakuyi xd

5 - uwielbiam pająki, nienawidzę wszystkich innych robali. Powody są dwa - moje domowe pająki są grzeczne i trzymają się swoich terytoriów, a ja swoich; a poza tym pająki nie bzyczą w nocy. Najbardziej w robalach nienawidzę tego ich "bzzzzzzzzzz, bzzzzzzzzzz" przez całą noc, i tego, że mogłyby po mnie łazić. Z daleka, okej, możecie sobie istnieć. Na mnie? WON.

6 - mam naturę zbieracza, jeśli idzie o ciuchy i dodatki xd posiadam co najmniej dwadzieścia par butów, z czego przynajmniej siedem to trampki; mam cztery kapelusze różniące się jedynie wzorkiem; w czterech szafach nie zmieszczą się wszystkie moje ciuchy. Akcesoriów nawet nie liczę. A po co to wszystko? By...

7 - ... mieć kompleksy. Tych mam dużo. Za tłuściutka, za niska, za brzydka, za... *wstaw kompleks* Ale jasna strona jest taka, że kompleksy dopadają mnie tylko wtedy, gdy NAPRAWDĘ mam doła. Albo jakiś powód. *ueeee, w czym ja pójdę na koncert, przecież we wszystkim wyglądam tak tłuuuuuuuustooooooo!*

8 - mam słabość do onomatopei, z czego wynika mnóstwo słowotwórstwa w moim wykonaniu. Kiedy mówię coś do przyjaciółki, nie da się zrozumieć bez dekodera. Mamy swój tajny szyfr xd

O, jak pięknie i nudno. Nie ma to jak podbijać sobie ilość postów tak dla zabawy xd
_________________
Isaka Tatsuya ♡
ずっと忘れてたのに。。。何でまた俺の前に現れたんだよ?。。。
 
 
 
Araszi 
Użytkownik
simple robot



Wiek: 35
Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 313
Skąd: Chatka Sankyoudai
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009 16:04   
   Ulubiona drama: B&W,MajoS,Nodame,BloodyM,RnK,Orthros
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Kokia, Kanjani8, flumpool
   Ulubiony aktor/aktorka: KimuTaku,NishikidoRyo,Toma,UenoJuri,Yamapi


No to kolejne osiem nieciekawych faktów o mnie XD

1. Mam tak samo jak HunteR z poprawianiem postów na forum. Zawsze czytam każdy po pięć razy, poprawiam literówki, zmieniam strukturę zdań i tak dalej i tak dalej.
2. Jeżeli jakaś książka bardzo mi się podoba, to staram się ją zdobyć nie tylko w polskiej wersji językowej, ale też w oryginale. Na razie dotyczy to tylko książek angielskojęzycznych, ale to się zmieni jak dobrze nauczę się francuskiego.
3. Nigdy się nie odchudzałam i nie zamierzam ;)
4. Nie potrafię być czyimś fangirlem, jakoś tak zawsze jest ten dystans :) za to im bardziej kogoś lubię, tym głupsze teorie na jego temat wymyślam.
5. Trzy rzeczy, na które najpierw patrzę u innych ludzi to: twarz [tak ogólnie], uśmiech i dłonie.
6. Nigdy nie byłam zakochana ani nawet zauroczona xD''
7. Środki transportu zawsze mnie usypiają, nieważne czy to pociąg, samochód czy autobus
8. Z ciuchów najgorszy problem mam ze spodniami - rozmiary damskie zawsze są za długie, a zazwyczaj jeszcze za szerokie. Rozmiary dziecięce są dobre w pasie, ale za krótkie, albo za wąskie w biodrach. W 90% przypadków spodnie po zakupie idą do skrócenia -_-'
_________________

Jak mi idą tłumaczenia:)
 
 
Mizu 
Użytkownik
sweet seduction ^^



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 92
Skąd: Netta
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009 17:19   
   Ulubiona drama: HYD ;*
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Arashi, KAT-TUN, UVERworld, NEWS
   Ulubiony aktor/aktorka: Matsu Junek ^^


no i kolej na mnie znowu ^^'

1. straszny leń ze mnie ;) nigdy nie chce mi sie niczego robić. zawsze sprzątam tylko wtedy kiedy muszę czyli co sobota a gdybym miała taki własny pokoik to bym tam nie sprzątała xDD
2. c.d. ;) wybacz HunteR i wszyscy inni ale jestem aż tak leniwa że nigdy mi się nie chce zaczynać nowego zdania z dużej litery xDD chyba że zwracam się do danej osoby ;)
3. zawsze jak ktoś o cos mnie prosi to moja odpowiedź brzmi 'nie' ale i tak potem robię dokładnie to o co mnie poproszono xDD
4. potrafię zmieniać zdanie bardzo często. wypowiadam się na jakiś temat powiedzmy na to że 'za' ale potem uważam że jednak jestem 'przeciw' i wcale nie robię to dlatego żeby się komuś podlizać, albo coś, tylko ja po prostu już tak mam xDD
5. nadmiernie nadużywam róznych minek. moja ulubiona to ta ^^ i strasznie się denerwuję gdyż nowe gadu zastępuję mi tę minkę jakąś emotikonką ;/// i po mojej mince ^^'
6. żyję marzeniami.. jeżeli ktoś mnie zaprosi na randkę czy na coś innego to najpierw wyobrażam jak będzie wspaniale, a potem gdy już jest po wszystkim jestem zła i wściekła na siebie że za dużo sobie wyobrażałam ;/
7.tak mi się wydaje, ale chyba najbardziej na świecie to ja kocham swoje pieski! :D
8. no i ostatni, nawet najlepszej przyjaciółce nie mówię wszystkiego i nigdy nie powiem. i ja uważam iż mam 2 przyjaciółki później są dobrzy koledzy/koleżanki poźniej tylko koledzy/i koleżanki a później to znajomi.. haha dziwne że dzielę ludzi na kategorie xDD oczywiście są też inne: tych których nie lubię, ci których toleruję itp...


Otai Ty napisałaś te swoje wymiary a ja i tak tego nie rozumiem xDDD
ja to chyba mam tak jak Jenny-rose tez nadmiernie nadużywam 'xD'
_________________
" If I blow him a kiss, I wonder will it reach him up there? "
Ostatnio zmieniony przez Mizu Wto 18 Sie, 2009 17:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
May 
Użytkownik



Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 56
Skąd: P-ń
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009 23:54   

Mizu napisał/a:
moja ulubiona to ta ^^ i strasznie się denerwuję gdyż nowe gadu zastępuję mi tę minkę jakąś emotikonką ;///

Dopiero parę dni temu w końcu przerzuciłam się na nowe gg (nie mogłam się do niego za nic przekonać -.-) i zupełnie mi się nie podoba to, co zrobili z emotką "^^" - dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna;] Ale to tak na marginesie.
Ogólnie to od jakiegoś czasu planowałam napisać tu coś o sobie, ale nie chciałam wymyślać tych ośmiu faktów na siłę, a nic konkretnego nie przychodziło mi do głowy - przemyślałam to sobie trochę i doszłam do paru wniosków (uzbierało się nawet więcej niż 8, może za jakiś czas dorzucę następnego posta w tym temacie).

1. Nie znoszę słońca i promieni słonecznych. Nie działają na mnie jakoś szczególnie pozytywnie tak jak na większość ludzi, czasem wręcz wyjście na zewnątrz w słoneczny dzień bywa dla mnie dołujące -.- W liceum niektórzy śmiali się, że może jestem wampirem, ale ja nie widzę w tym nic śmiesznego - gdy wyjdę na słońce to czasami dziwnym trafem nie mogę oddychać przez nos, a tak w ogóle to ostatnio nie ruszam się z domu bez okularów przeciwsłonecznych (gdy ich zapomnę to się po nie wracam, chyba że naprawdę nie mam już na to czasu), zakładam je nawet jadąc autobusem jeśli światło słoneczne pada akurat przez szybę, przy której siedzę. Oczywiście opalanie się to dla mnie katorga, dlatego tego nie robię, przez co odcień mojej skóry nie różni się niczym czy to zima, czy lato (a na dodatek ogólnie mam bardzo jasną karnację).
2. Jestem wymagająca wobec innych ludzi i bardzo lubię się czepiać wszystkiego i wszystkich - a może nie tyle lubię, co czasem po prostu nie potrafię się powstrzymać. Potrafię wytknąć najmniejszy błąd w czyjejś wypowiedzi, ale sama często się plączę w tym, co mówię - i nie lubię, gdy ktoś mnie poprawia. Wychodzi na to, że lubię wytykać błędy innym, a sama nie znoszę krytyki...
3. Jestem katoliczką i nie wstydzę się swojej wiary. Cieszę się wręcz, że rodzice w ten sposób mnie wychowali, dzięki temu mam swoje zasady i lubię się ich trzymać, nawet jeśli otoczenie wymaga ode mnie zupełnie czegoś innego.
4. Jestem leworęczna. Gdy byłam w przedszkolu to rodzice martwili się, że to może być jakiś problem, ale na szczęście w tamtym czasie nie próbowano już "przestawiać" dzieci na praworęczność. Bardzo lubię też zwracać uwagę na to, którą ręką piszą różni ludzie - nie jest to jednak dla mnie jakoś szczególnie ważne, absolutnie nie uważam też, że jeśli ktoś jest leworęczny to jest lepszy. Ale widok osoby piszącej lewą ręką zawsze jakoś podnosi mnie na duchu.
5. Nie znoszę sklepów, w których nie ma samoobsługi. Denerwuje mnie w nich to, że nie mogę się spokojnie zastanowić, co chcę kupić, bo przypuszczalnie za mną w kolejce stoi x osób. Poza tym, nawet jeśli mam przy sobie dokładną listę zakupów, zaczynam się denerwować i i tak w końcu o czymś zapominam - no i nie lubię gdy sprzedawczynie się na mnie patrzą i poświęcają mi tyle uwagi. Naprawdę wolę samoobsługę, tam kontakt z kasjerką ogranicza się właściwie tylko do zapłaty.
6. Nie lubię prosić innych o pomoc. Gdy ktoś mi opowiada, że widział coś ciekawego/słyszał jakąś fajną piosenkę, szukam tego dotąd, dopóki sama nie znajdę (chyba że w końcu i tak mi się nie udaje, dopiero wtedy decyduję się zapytać daną osobę, gdzie to coś interesującego znalazła). Tak samo jest z wizytami w miejscach, z którymi nie jestem obeznana (mogą być też miasta, np. Kraków) - nawet jeśli nie mogę czegoś znaleźć, nie odważę się zaczepić kogoś i poprosić o pomoc. Tylko ciekawe, co to będzie, jeśli kiedyś gdzieś się zgubię, a w pobliżu nie będzie żadnego miejsca, w którym można dostać mapę...
7. Nigdy w życiu nie miałam chłopaka. Tak, w tym roku kończę 19 lat i w ogóle, ale całe życie byłam sama... Myślę, że problem leży pośrodku - może nie jestem jakoś szczególnie urodziwa, ale nie mam też zbyt wielu znajomych i nie prowadzę życia towarzyskiego. No a przecież nie żyję w jakiejś (ach, jakże słodkiej) bajce, żeby książę na białym koniu pojawił się znikąd w moim domu (zresztą nawet gdyby to to raczej nie mój typ) -.-
8. Jestem uzależniona od internetu. Niby zdaję sobie z tego sprawę, ale że nie mam właściwie dla niego żadnej ciekawej alternatywy, brnę dalej w swój nałóg. Potrafię tępo patrzeć w monitor i odświeżać te same strony kilka razy na minutę, chociaż wiem, że przecież i tak nic nowego się na nich nie pojawi... Poza tym w sieci mam o wiele więcej znajomych niż w swoi otoczeniu - przynajmniej w ten sposób mogę się chociaż łudzić, że ktoś mnie rozumie... Z wieloma z tych osób spotykam się porę razy w roku na konwentach i zawsze mam z nimi bardzo dobry kontakt, jest też kilka takich, których nigdy nie widziałam na żywo, ale świetnie mi się z nimi rozmawia. Zwykle lepiej niż z ludźmi w moim najbliższym otoczeniu.
 
 
 
mnatka
[Usunięty]

Wysłany: Śro 19 Sie, 2009 01:03   

1. Dziwię się, że tyle tu "aspołecznych" osób, do których i ja się zaliczam, lubię przebywać z bliskimi mi ludźmi ale w pokoju wolę mieszkać sama, jak coś oglądam to też w samotności, nie lubię jak ktoś nade mną siedzi i mi patrzy na ręce, mieszkałam z chłopakiem ale bardzo mi to przeszkadzało, poza tym nie pasowaliśmy do siebie, teraz mieszkam w pokoju 1.os. i jestem taka szczęśliwa, że nie potrafię tego wyrazić. Konkludując obcować z ludźmi owszem ale w ograniczonym stopniu.
2. Moje lenistwo sięgnęło dna, kiedyś gdy mnie coś zainteresowało to potrafiłam temu poświęcić wiele czasu teraz szybko rezygnuję. Myślę, że wypaliłam się trochę z nadmiaru nauki na studiach chociaż....
M.in. dlatego też mało udzielam się na forach i mam masę nieprzeczytanych postów w skrzynce :|
3. Kocham swoje studia, babranie się we krwi, mocz, kupa i inne płyny ustrojowe też nie są dla mi straszne :D Jak dobrze, że nie studiuję medycyny. Poza tym w laboratorium nie ma kontaktu z upierdliwymi pacjentami.
4. Jestem mięsożerna i chociaż lubię też inne rzeczy to życia bez mięsa nie potrafię sobie wyobrazić. Pozdrawiam wszystkich mięsożerców xD
5. Często śnią mi się 3 motywy-koszmary: zepsuły mi się okulary!! (o zgrozo!!), ktoś mnie goni a ja uciekam wolniej niż ślimak, dziury w zębach.
6. Mam swoje zasady ale nie wierzę w boga. Nie uważam, żeby te 2 rzeczy były ze sobą powiązane. Nie przekonuję innych do swojej racji, bo każdy ma prawo myśleć po swojemu ale nienawidzę jak ktoś mnie przekonuje do uwierzenia, co to kogo obchodzi czy ja wierzę czy nie. Osobiście znam kilka osób niewierzących, które są wspaniałymi ludźmi i osób wierzących, które są złe. Nie przeczę, że może być inaczej ale jak widać nie ma związku.
7. Nie ma we mnie ani krzty romantyzmu> Jestem realistką. Nie lubię kolacji ze świecami itp. Bardziej urzekłaby mnie osoba dobrze zorganizowana i trzeźwo myśląca.
8. Nie lubię wyrzucać rzeczy, ponieważ zawsze mogą się jeszcze przydać. Odziedziczyłam to po Dziadku:). Nierzadko okazuję się, że miałam rację :D
 
 
Iiverin 
Użytkownik
zUe Dziobaki



Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 533
Skąd: TM / Wrocław
Wysłany: Śro 19 Sie, 2009 10:31   
   Ulubiona drama: Hana Kimi, Goong, Mr. Brain, dramy DBSK
   Ulubiony wykonawca azjatycki: DBSK, Gackt, D'espairsRay, 2PM


Uh... po przeczytaniu Waszych postów przypomniało mi się kilka rzeczy X3

1. Również jestem mięsożercą ^^ Przez studia trochę się to zmieniło (patrz biedny student), ale kiedy jestem w domu rodzinnym, uważam dzień bez mięsa dniem straconym ^^ I nie, nie mam zamiaru zostać wegetarianką z powodu biednych zwierzątek.
2. Moim duuuzym problemem jest słomiany zapał. Napalam się na jakies wydarzenie, które ma być dajmy na to za miesiąc, przez miesiąc świruję na punkcie tego iwentu, a jak przyjdzie już dany dzień, stwierdzam, ze nie chce mi się w nim uczestniczyć i często rezygnuję (chyba, że zapłaciłam wcześniej za to grubą kasę).
3. Również nie potrafiłabym studiować medycyny. Kiedy pomyślę sobie o kontakcie z ludźmi... fuj! Chyba, że jako patolog X3 A tak, też spędzę resztę życia w laboratorium~~
4. Hm... kompleksy.. owszem - mam. Przede wszystkim nogi (za grube i za krótkie), nos (wielki), zęby (słabiutkie ==")... i jakoś ogólnie tak no...
5. Mam problem ze zjadaniem śniadań X3 Zazwyczaj jem je na siłę, żeby jakoś funkcjonować, ale wtedy ból brzucha gwarantowany... chyba, że jestem w akademiku - tam jakoś chętniej się wszystko je XD
6. Często focham się o drobnostki, ale nie jestem pamiętliwa. Mimo że chciałabym np. nie odzywać się do danej osoby, żeby ją "nauczyć", żeby nie zachowywała się w jakiś głupi sposób, albo nie mówiła czegoś w mojej obecności, i tak za jakiś czas, na drugi dzień rozmawiam z tą osobą normalnie, całkiem zapominam, że byłam obrażona XD Wkurzające...
7. Uwielbiam kolor czarny i najczęściej właśnie w ten kolor się przyodziewam ^^ Chyba, ze z dodatkiem czerwieni i bieli... Kiedy znajoma ze studiów zobaczyła mnie pod koniec roku w bluzce we wzorki kwiatowe pełną kolorów, nie mogła przez kilka minut wydobyć słowa XD "Ty... masz bluzkę... nei czarną.." No cóż... tak to jest, jak się kogoś przyzwyczai XD
8. Zawsze, kiedy idę spać, muszę mieć przy sobie podusię... obecnie jest to podusia z nadrukowanym Jinem, ale może być jakakolwiek, byle miękka... Nie potrafię już bez takiej usnąć XD
_________________

 
 
 
mnatka
[Usunięty]

Wysłany: Śro 19 Sie, 2009 18:03   

Cytat:
3. Również nie potrafiłabym studiować medycyny. Kiedy pomyślę sobie o kontakcie z ludźmi... fuj! Chyba, że jako patolog X3 A tak, też spędzę resztę życia w laboratorium~~


Pozdr dla koleżanki z branży :)

Jeszcze parę rzeczy mi się również przypomniało

1. jestem naiwna i często łatwo jest mi coś wmówić a ja głupia wierzę :| no chyba, że to coś totalnie absurdalnego
2. kiedy byłam mała i babcia karmiła mnie grysikiem to śpiewała mi "Przybyli Ułani" i do tej pory kiedy to słyszę to mam słodko w ustach xD
3. nie potrafię żyć w związku, dużo lepiej jest mi samej
4. kiedy się na kogoś wkurzę to nic wtedy nie mówię tylko siedzę cicho, to jest taki mój sposób kiedy jestem baaaaaaaaaaaaaaardzo wnerwiona na kogoś a muszę przebywać w jego towarzystwie
5. nie lubię dzieci, wręcz ich nie cierpię, są głośne, kapryśne i wszystko wymuszają płaczem, najgorzej jak są jeszcze dodatkowo rozpieszczone; od reguły są wyjątki, np. mój bratanek ale ten ma dopiero 5 m-cy no i nie przebywam z nim za często:)
6. jestem uzależniona od czekolady, kocham ją i nie wyobrażam sobie bez niej życia:)
teraz jednak staram się to ograniczyć, bo przesadzam (np. cała czekolada o godz 23, raz zdarzyły się nawet 2) i nie jem kolacji (wytrzymuję z trudem)
7. na IV roku zabrali Nas na operację i widziałam wszystko co się dzieje do połowy operacji bo później delikatnie wyprosili Nas z sali, chyba im przeszkadzaliśmy:P, bardzo się zdziwiłam, że bez żadnych praktycznie uczuć patrzyłam co się dzieje na stole operacyjnym, ponieważ wcześniej zawsze myślałam, że czegoś takiego nie jestem w stanie wytrzymać, jestem z siebie dumna :)
8. kiedy oglądam jakieś anime, dramę lub czytam mangę i bardzo wciągnie mnie pokazana historia to baaaaaaaardzo żałuję, że moje życie tak nie wygląda, kiedyś kilka razy z tego powody zdarzyło mi się zapłakać (bardzo dziecinne prawda?? :/ )
 
 
Rapsilla 
Użytkownik



Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lip 2009
Posty: 106
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 19 Sie, 2009 20:36   
   Ulubiona drama: Vampire Host, Nobuta wo Produce, Black&Wh
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Akanishi Jin, KAT-TUN, F.T Island
   Ulubiony aktor/aktorka: Yamapi, Vic Zhou


To i może ja coś naskrobię, chociaż tak na poczekaniu trudno coś wydumać xD

1. Jestem strasznie nieśmiała, może nie chorobliwie, ale na tyle, żeby mi to skutecznie utrudniło życie. Z własnej i nieprzymuszonej woli nigdy nikogo sama nie zagadałam, chyba, że już naprawdę muszę, chociaż mnóstwo razy mnie aż skręcało. W ogóle wyjście do lekarza/urzędu, czy nawet zadzwonienie do nieznanej osoby to dla mnie koszmar. W sytuacji, kiedy jestem np. w grupie osób, z których znam może 2, nie potrafię się wyluzować i najczęściej przyjmuję taktykę mnie-tu-wcale-nie-ma.
2. Z tego też powodu mam niewielu znajomych, bo najzwyczajniej w świecie nie udzielam się towarzysko. Nie uświadczysz mnie na żadnej imprezie, koncercie. Zdecydowanie wolę swoje własne towarzystwo tudzież zwierząt.
3. Łatwo popadam w stany depresyjne i dołki psychiczne, byle drobiazg może mnie wyprowadzić z równowagi, a wtedy przez kilka dni dochodzę do siebie.
4. Mam arachnofobię, wystarczy pokazać mi obrazek pająka, a ja już dostaję histerii.
5. Mam bzika na punkcie zwierząt, chciałam nawet zostać weterynarzem, niestety z pewnych przyczyn mi się to nie udało.
6. Jestem roślinożercą, ale nie z powodu, że jedząc mięso morduję zwierzęta. Po prostu od mięsa dostaję odruchu wymiotnego, toleruję jedynie drób i to w ograniczonej postaci xD
7. Niskie ze mnie stworzenie, bo mam niecałe 154 cm wzrostu, ale jakoś nie mam na tym punkcie kompleksu. Drażni mnie tylko, że często mam problem z kupieniem sobie ubrań.
8. Jestem straszną bałaganiarą, po pokoju mogą się walać ubrania nawet sprzed 2 tygodni, a ja sprzątnę dopiero, jak najdzie mnie ochota, co nieczęsto się zdarza xD Albo kiedy nie będe mogła czegoś znaleźć...
_________________
 
 
 
HunteR 
Użytkownik
Stary Zrzęda



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 42
Skąd: z Krakowa
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 01:07   

Otai napisał/a:
Są i faceci na forum, ale zbyt zajeci, żeby się wypowiedziec chyba :P


To był tylko żarcik, zresztą faceci mnie nie interesują więc ich brak jakoś mnie nie stresuje specjalnie ;p

Mizu napisał/a:
2. c.d. ;) wybacz HunteR i wszyscy inni ale jestem aż tak leniwa że nigdy mi się nie chce zaczynać nowego zdania z dużej litery xDD chyba że zwracam się do danej osoby ;)


Przynajmniej używasz polskich liter więc tymczasowo uniknęłaś kary ale pilnuj się, Wielki Brat patrzy i osądza ;p

Rapsilla napisał/a:
1. Jestem strasznie nieśmiała, może nie chorobliwie, ale na tyle, żeby mi to skutecznie utrudniło życie. Z własnej i nieprzymuszonej woli nigdy nikogo sama nie zagadałam, chyba, że już naprawdę muszę, chociaż mnóstwo razy mnie aż skręcało. W ogóle wyjście do lekarza/urzędu, czy nawet zadzwonienie do nieznanej osoby to dla mnie koszmar. W sytuacji, kiedy jestem np. w grupie osób, z których znam może 2, nie potrafię się wyluzować i najczęściej przyjmuję taktykę mnie-tu-wcale-nie-ma.


Prawdę mówiąc ja mam podobnie (za to na forach szaleję i się wyżywam, normalnie to jestem grzeczny i cichy xD ). Z tym że już dawno przestałem się przejmować tym że to pewnie dziwne bycie takim aspołeczniakiem bo jak już chyba wspominałem powyżej większość czasu i tak spędzam w domu. Po prostu wolę siedzieć na kompie/tv tudzież czytać to i owo zamiast szlajać się po osiedlu/knajpach/rynku itd. To się oczywiście kumuluje z moim lenistwem i w momentach kiedy nawet miałbym ochotę gdzieś wyskoczyć mój dobry przyjaciel Leń mówi mi 'weź nie pi***ol, zostań w chacie' xD

PS. A nowe osiem bzdetów o sobie dopiszę jak je wymyślę, mam nadzieję że nie wprowadzam tutaj zbyt dużej dawki chaosu wyskakując co jakiś czas z lekkim offtopem ;p
_________________

Ostatnio zmieniony przez HunteR Czw 20 Sie, 2009 11:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun



Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 2909
Skąd: Naniwa
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 11:20   
   Ulubiona drama: LF,Pride,Nodame,A@Deep,Orthros,MajoSai,BW
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Laruku, Kokia, Kanjani8, TETRA FANG, flumpool
   Ulubiony aktor/aktorka: Toma,RyoNishikido,Narimiś,Juzek,Takeda Kouhei


E tam, dyskusja na temat faktów jest dużo fajniejsza od wypisywania ich cały czas :P Miałam nadzieje, że się jakieś dyskusje i komentarze wywiążą jak zakładałam ten temat:)
_________________
震える思いに また登る太陽 ....

僕が笑えば, 君が笑うから,君が笑えば,また誰かが笑う
"Kiedy ja się śmieje, ty też się uśmiechasz, a kiedy ty też się śmiejsz, śmieje się ktoś inny" Kanani8 "Wahaha"

 
 
 
mamucisko 
Użytkownik



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 35
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 16:07   

8 faktów o mnie hm...

1. Większość ludzi daje mi maksymalnie 15 lat dlatego zawsze muszę pokazywać dowód.
2. Zawsze muszę zjeść śniadanie, nawet jeśli miałoby to być tuż przed obiadem.
3. Z trudem moja waga osiąga 40 kg a jem naprawdę sporo
4. Przez 9 lat była w zespole ludowym
5. Wydaje mi się, że jestem uzależniona od internetu. Gdy go nie ma nie potrafię znaleźć sobie miejsca.
6. Wszystkie swoje problemu/zmartwienia wolę zatrzymać tylko dla siebie niż komuś o tym powiedzieć.
7. Często wkręcam innych ludzi co sprawia mi radość.
8. Gdy idę spać zawsze szczelnie przykrywam się kołdrą - nawet jeśli jest naprawdę gorąco.
9. Gdy byłam w wieku przedszkolnym przytrzasnęłam sobie kciuka drzwiami od windy.
10. Lubię pomagać innym ludziom.
 
 
donia40 
Użytkownik
Visualowe zUo



Wiek: 31
Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 474
Skąd: Okolice Wrocławia
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 23:48   
   Ulubiona drama: Personal Taste, Samurai z Liceum, Full House
   Ulubiony wykonawca azjatycki: SCREW, Giru, DELUHI, lynch., Despy
   Ulubiony aktor/aktorka: Saito Takumi, Kim Ji Suk, Miura Haruma


8 faktów o mnie? Coś się wymyśli...

1.Uwielbiam pająki - duże, małe, włochate, z dużymi oczami, małymi... Wszystkie. Wiele razy spotkałam się z mówieniem o mnie "pajęczyca", ale nic na to nie poradzę. Niestety, wile, wiele razy ludzie odwracali się ode mnie, kiedy zobaczyli w moim pokoju terrarium i właśnie z tego powodu jest mi przykro. Wiąże się z tym też to, że od tego momentu nie wprowadzam ludzi do mojego pokoju, chyba, że wcześniej ich o tym uprzedzę i oni to zaakceptują.
2.Mam bzika na punkcie ortografii. Nie twierdzę, że nie robię błędów, jednak, jak zobaczę je u kogoś, nie mogę się powstrzymać i ich nie poprawić. Ogólnie nie lubię błędów ortograficznych, a jeśli ktoś ich robi bardzo, bardzo dużo ma u mnie wielkiego minusa.
3.Jak mam chwilkę wolnego, zawsze czytam. Kiedyś sama się zdziwiłam, kiedy chciałam zagrać w jakąś nową grę na komputerze, ale jak tylko było ładowanie to sięgałam po książkę i czytałam jej parę stron. Po jakimś czasie książka wygrała a komputer został wyłączony.
4.Z tym, co napisałam w punkcie 3, wiąże się też moja pasja zbierania książek. Wszystkie książki w mojej biblioteczce domowej są kupione i wybrane przeze mnie.
5.Nie mogę żyć bez muzyki. Z tego też powodu nie lubię ciszy. Kiedy w około nie ma co grać, mam zawsze słuchawki na uszach.
6.Mam również specyficzną ksywkę. Wszyscy znajomi mówią na mnie 'Bożym'. Bożym, Bożymek, Bożydar... Niezależnie od odmiany. Niektórzy nowo poznani ludzie nie pamiętają mojego imienia, ale zawsze pamiętają 'Bożyma'.
7.Kocham kolor niebieski. Niebieskie ciuchy, paznokcie, wsuwki a nawet pasemka we włosach. Osobiście uważam, że niebieski najbardziej współgra z czarnym, więc żebym się nie zlewała z niebem, ubieram najczęściej te dwa kolory.
8.Nienawidzę zimna i nie cierpię słońca - mi nigdy nie dogodzisz.
_________________

Yuu-chan <3
 
 
 
KATTUNja 
Użytkownik
IHSINAKA



Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 645
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: Pią 21 Sie, 2009 10:22   
   Ulubiona drama: Gouksen II, Nobuta Wo Produce, HanaKimi
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Akasnishi Jin Ueda Tatsuya, Dir En Grey
   Ulubiony aktor/aktorka: Kamenashi Kazuya, Jin Akanishi


Aż osiem.. hmm...

1. Nie lubię dużo sypiać. Tj, zawsze bardzo mi się chce, ale jak przesypiam więcej niz osiem godzin, zachowuję się tak, jakbym wypiła dwa jabole... :skrzywdzony:


2. Nie lubię się nudzić. obecnie spędzam czas u babuni( :ghost: ) i umieram ! Plan dnia: wstać, zjeść, włączyć telewizor, zjeść pójść tam gdzie król piechotą chodzi, zjeść, telewizor, spać. codziennie. Przez dwa tygodnie. Umarłam sto razy :why:


3. uwielbiam robić komiksy. Zboczone. Zazwyczaj ^^ można to wybaczyć, większość ludzi to kupuje ^^^^^


4. Jestem fanką Yaoi. Nie wiem czemu, po prostu niekiedy są fajne postaci ^^


5. Nie jestem rasistką. Chociaż rasista to pojęcie względne... Nie byłabym rasistką w stu procentach, gdybym nie reagowała na kogoś z innym kolorem skóry słowami: Oooo... przystojny tem murzyn ^^^


6. Uwielbiam dzieci. Ooo, ale te takie do trzeciego roku życia, gdy jeszcze nie gadają tak dużo i nie są aż tak wymagające ^^^^


7. Jestem maniakalną kolekcjonerką blogów i stron internetowych. Mam tego ponad 50 i w większości nie pamiętam hasła. Cóż, jakoś daję radę ^^^^


8. Lubię szyć stroje na cosplay. Różne, zdarzały się się nawet takie, w których nie było za dużo materiału ^^ ::): Och...




No, to chyba wystarczy na razie ^^^^ :ueda:



:ueda:
_________________


“I feel you close to me Hodoke nakute
I need you by my side Chigire sou na ai"


赤西仁 - Pinky ( Jin Akanishi)
 
 
 
donia40 
Użytkownik
Visualowe zUo



Wiek: 31
Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 474
Skąd: Okolice Wrocławia
Wysłany: Pią 21 Sie, 2009 11:16   
   Ulubiona drama: Personal Taste, Samurai z Liceum, Full House
   Ulubiony wykonawca azjatycki: SCREW, Giru, DELUHI, lynch., Despy
   Ulubiony aktor/aktorka: Saito Takumi, Kim Ji Suk, Miura Haruma


KATTUNja napisał/a:
2. Nie lubię się nudzić. obecnie spędzam czas u babuni( :ghost: ) i umieram ! Plan dnia: wstać, zjeść, włączyć telewizor, zjeść pójść tam gdzie król piechotą chodzi, zjeść, telewizor, spać. codziennie. Przez dwa tygodnie. Umarłam sto razy :why:


Ja Cię rozumiem.. Sama spędziłam dwa tygodnie wakacji na nudzie u babci i dziadka na wsi :why: Plan dnia miałam prawie taki sam jak Ty, z tą różnicą, że czasami musiałam pomagać na ogrodzie coś zbierać albo sadzić :cry1: Nie wiem, ile razy umarłam, przy 89 przestałam liczyć :padl:
_________________

Yuu-chan <3
 
 
 
Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun



Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 2909
Skąd: Naniwa
Wysłany: Pią 21 Sie, 2009 12:00   
   Ulubiona drama: LF,Pride,Nodame,A@Deep,Orthros,MajoSai,BW
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Laruku, Kokia, Kanjani8, TETRA FANG, flumpool
   Ulubiony aktor/aktorka: Toma,RyoNishikido,Narimiś,Juzek,Takeda Kouhei


To ode mnie coś więcej XD Bo mi się tak nasunęło XD

1- jestem dumna, ze założyłam ten temat , bo w końcu mogę sobie ciekawe rzeczy poczytać. :hehehe:
2- jestem dzieckiem ze wsi XD , nie mamy dużo pola, ale nie można nazwać tego ogródkiem i jest co robić XD Od chociażby wczoraj 2 godziny zbierałam pomidory i groch o... ale kiedy przychodzi do sadzenia/zbierania ziemniaków zawsze próbuje się wymigać, bo cały dzień na słońcu to dla mnie czyste zło. Dlatego czasem mi dziwnie czytać o tym, ze ktoś się wymęczył 'bo musiał wyprowadzić psa". <- jeden człowiek naprawdę stracił przez narzekanie na takie banały u mnie bardzo XD , ja rozumiem lenistwo, ale WTF?
3- nie pamietam kiedy byłam zdrowa. Nie jestem chora na nic poważnego, ale mam miliony mniej lub bardziej drobnych chorób, które kiedy zaczęłabym wam wymieniać to zastanawialibyscie się jak tak można funkcjonować. Nie narzekałabym na to, ale to jest tak, ze właściwie jedna choroba blokuje wyleczenie drugiej - tzn. jeśli chce się wyleczyć na jedną to po kilku dniach od zażywania leków uaktywnia się druga, ech XD
4 - czasami mam takie fazy, ze stwierdzam, ze gdybym się jakoś ładnie ubrała, zrobiła makijaż (dzień dobry, jestem Otaj i nawet błyszczyka rzadko używam XD) to może by mi nawet się udało wyglądać jak nawet ładny człowiek. Ale po chwili stwierdzam, ze wszyscy i tak wiedza jak naprawdę wyglądam i nikt by w to nie uwierzył XD
5 - doliczyłam się 30 osób, które widziałam na żywo, bardzo możliwe, że jest ich więcej tylko nie kojarzę na żywo XD . W tym są... dwie osoby- kohaie z mojej uczelni (Ari-shai, której jeszcze nie widziałam na żywo, ale juz w październiku zobaczę i Exia) oraz taki jeden sempai z mojego liceum (Taku ostatnio zwany, ale ja się nie przyzwyczaję do tej ksywki XD)
6 - bardzo lubię jeść XD... ponoć jak jem wyglądam na najszczęśliwszą osobę na ziemi. Niestety nie wolno mi jeść wszystkich rzeczy, które lubię TT>TT
7 - nie mogę żyć bez przyjaciół, nie daję rady. Nie mam jednej najlepszej przyjaciółki, jest ich kilka, nie mogę powiedzieć, ze którąś lubię bardziej, a którąś mniej. Przez to, ze mam przyjaciół na dobre i na złe nie czuje najmniejszej ochoty udawania czegoś itp. tylko dlatego, żeby mieć im więcej. ktoś musi mnie polubić taką, jaką jestem i już, a jak nie polubi to płakać z tego powodu nie zamierzam, bo są osoby, które mnie lubią o XD To mi dodaje straszniej pewności siebie
8 - trochę przeraża mnie fakt, ze skończę jako stara panna... na pierwszy, drugi, trzeci i jeszcze następne kilka rzutów oka proszę tu dopisać, jestem idealną kandydatką na starą pannę XD, ale ja nie jestem typem, który lubi być sam - obok mnie muszą być zawsze jacyś ludzie XD
_________________
震える思いに また登る太陽 ....

僕が笑えば, 君が笑うから,君が笑えば,また誰かが笑う
"Kiedy ja się śmieje, ty też się uśmiechasz, a kiedy ty też się śmiejsz, śmieje się ktoś inny" Kanani8 "Wahaha"

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12