Kizuna Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: sylvia
Nie 08 Maj, 2016 15:58
Nasze Nicki...
Autor Wiadomość
Ryoko Yuki 
Użytkownik
Parszywy Spamer

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 21:02   Nasze Nicki...
   Ulubiona drama: MAOU, Akihabara@deep, My boss My hero
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Hamasaki Ayumi, Kokia, X-Japan
   Ulubiony aktor/aktorka: Ikuta Toma, Nagase Tomoya

Zainspirowany dzisiejszą szałtboxową dyskusyjką i nieco pycnięty przez Mako XD
Zakładam taki temacik...
Mało kto używa na sieci swoich imion. I tu pojawia się pytanie - skąd się wzięly Wasze nicki (jakieś zabawne sytuacje z nimi związane również mile widziane =D).

Preity 
Użytkownik

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 22:27   
   Ulubiona drama: IRIS
   Ulubiony aktor/aktorka: JUNG Joon-Ho, LEE Byung-Hun

Jestem dziś nieco padnięta, więc zamiast pisać uzasadnienie co do wyboru nicka, zapodam pewnym linkiem gdzie się dokładne wyjaśnienia znajdują -> http://eastworld.blox.pl/...ich-zmiany.html

The laurel is green for a season, and love is sweet for a day, but love grows bitter with treason, and the laurel outlives not May
Ronald Sandoval

Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 22:38   
   Ulubiona drama: LF,Pride,Nodame,A@Deep,Orthros,MajoSai,BW
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Laruku, Kokia, Kanjani8, TETRA FANG, flumpool
   Ulubiony aktor/aktorka: Toma,RyoNishikido,Narimiś,Juzek,Takeda Kouhei

prawda jest taka, ze mając 11 lat nie chciałam mieć kolejnej ksywki z uniwersum Sailor Moon, bo nie wyróżniałabym się z tłumu, potrzebne było coś japońskiego,krótkiego i chwytliwego, wiec czemu nie wziąć sobie jakiegoś "Otai" z baśni dla dzieci "Dar rzeki Fly" gdzie jedno opowiadanie bylo o Japonce, która chcac ochronic kogos zamieniła sie w drzewao? Niby to nic ze mną wspólnego nie miało, ale stało sie tak chwytliwe, ze przykleiło sie do mnie i juz 11 lat mnie tak nazywają XD

僕が笑えば, 君が笑うから,君が笑えば,また誰かが笑う
"Kiedy ja się śmieje, ty też się uśmiechasz, a kiedy ty też się śmiejsz, śmieje się ktoś inny" Kanani8 "Wahaha"

puciate 
Użytkownik
Rymujący Omułek :D

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 22:46   
   Ulubiona drama: Akihabara@deep, Black & White, Nodame Can
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Kokia, Otsuka Ai, Pierrot, Tokio
   Ulubiony aktor/aktorka: Koike Teppei, Tamaki Hiroshi, Ikuta Toma,

Ryjok: jak już zakładasz temat to mógłbyś jeszcze przy okazji wyjaśnić swoją ksywkę :P

Mój nick i wszystkie jego wariacje: Pućka, Puciate, Puć, Petite, Puchiqa pochodzą od Puchiko z DiGi Charat, o tej http://cuteasian16.files..../05/puchiko.jpg Ksywę tą nadali mi mangowcy ze starej gwardii (innymi słowy starsze pokolenie mangowców z Sącza) poniważ każdy musi mieć jakąś ksywę a ja żadnej wtedy nie miałam O_o A że już z 8 lat mam tego nicka to mi się go zmieniać nie chce, chociaż czasami jest kłopotliwy XD

Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 22:48   

puciate napisał/a:
Ryjok: jak już zakładasz temat to mógłbyś jeszcze przy okazji wyjaśnić swoją ksywkę :P

w sumie.. rzeczywiscie tak sie powinno zrobić XD

[ Dodano: Sob 21 Lut, 2009 22:49 ]
puciate napisał/a:
chociaż czasami jest kłopotliwy XD

no, mnie ostatnio babcia zapytała 'czy ta pucka ma pyśki? Dlaczego na nią tak mówicie?'

"Kiedy ja się śmieje, ty też się uśmiechasz, a kiedy ty też się śmiejsz, śmieje się ktoś inny" Kanani8 "Wahaha"

Preity 
Użytkownik

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 22:52   
   Ulubiona drama: IRIS
   Ulubiony aktor/aktorka: JUNG Joon-Ho, LEE Byung-Hun

Otai napisał/a:
juz 11 lat mnie tak nazywają XD
puciate napisał/a:
już z 8 lat mam tego nicka
Jestem pod wrażeniem. Jak do tej pory średnio co trzy lata miałam kryzys osobowości, a co za tym idzie zmianę nicka.

The laurel is green for a season, and love is sweet for a day, but love grows bitter with treason, and the laurel outlives not May
Ronald Sandoval

puciate 
Użytkownik
Rymujący Omułek :D

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 22:59   
   Ulubiona drama: Akihabara@deep, Black & White, Nodame Can
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Kokia, Otsuka Ai, Pierrot, Tokio
   Ulubiony aktor/aktorka: Koike Teppei, Tamaki Hiroshi, Ikuta Toma,

Otai napisał/a:

no, mnie ostatnio babcia zapytała 'czy ta pucka ma pyśki? Dlaczego na nią tak mówicie?'

Mnie się rodzice kiedyś pytali skąd to przezwisko i czy mangowcom kojarzę się z krową bo mój pradziadek miał krowy pućkę i mućkę xDDD

Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 23:00   

gdyby to był tylko internetowy nick łatwiej mi by było go zmienic, ale mnie tak po prostu 'wołają' i nie wyobrazam sobie mówic wszystkim 'od dzis mówcie na mnie inaczej', bo to by tylko klopotu ludziom sprawiło XD

chibichibi 
Administrator
Akumulatorek

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 23:07   
   Ulubiona drama: Mars
   Ulubiony wykonawca azjatycki: SS501, KAT-TUN
   Ulubiony aktor/aktorka: KHJ-L

to ja z kolei rejestrując się na forum Anoli byłam świeżo po kolejnym obejrzeniu SM a ponieważ Chibichibi to moja ulubiona postać, to dałam sobie taki nick. I tak już zostało. Teraz chyba mało kto identyfikuje mnie z tą postacią. Wariacje:
czibi, cziubsia, czibusiątko, czibuś, a najbardziej oryginalne czyli cziba i Tchibo należą do Martyny :zeby: no i jeszcze czibi-es xD

"LOVE, LIKE YOU'VE NEVER BEEN HURT.
LIVE, LIKE TODAY IS THE LAST DAY TO LIVE.
No hesitation as if never been heart broken or never had fear before.
like today is the last day, I will love.
From the moment I meet her."

Kim Hyun Joong

"A ty nie masz ochoty się tak czasem powić?"
"Godzina pobudki wpływa na poziom rozmowy"
"Lubię sobie fakować kursywą" xD

Jenny-rose 
Użytkownik
Dżony

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 23:10   
   Ulubiona drama: Maou, Nodame, UnO, Pride, HtP, MR. BRAIN
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Arashi, K8, SMAP, DBSK, W-inds
   Ulubiony aktor/aktorka: S. Ohno, T.H., Mokomoko, Kimutaku, Taguchi

a ja to już nie pamiętam nawet. Jakoś zawsze w internecie podpisywałam się Jenny albo Jenny Rose. Najprościej tłumaczę to tym że to imie mi się poprostu podoba. Lubię jak ludzie się tak do mnie zwracają, to miłe.
Pozatym lubie zapach różany, zawsze mi się dobrze kojarzy.

ぱぴぷぺぽん! Moje postępy w pracy

Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 23:14   

U mnie jest Otajek, Otajku (i dobrze, bo za jakies Otajciu bym ubiła XD), Oro i na tym koniec.
Mogę wam jeszcze powiedziec, ze na studiach wszyscy na mnie Turkuc wolają, bo w pierwszym tygodniu nocowała u nas jedna kolezanka z roku jak szukała mieszkania, i miała jazdę tego, ze ciągle podbieram żarcie. Druga podłapała, i juz w 2 tygodniu tak na mnie mówily, i tak zaczęli wszyscy podłapywać, ze juz niedlugo dla wszystkich byłam Turkuciem, a mało kto wiedział jak się nazywam XD I też mówią do mnie "turkuciu!". Ciągle forma męska. kiedyś mój kolega mi mowi (chyba pod kniec drugiego roku "a wiesz, ze turkuc to jest robak?" "no wiem" "ja byłem swiecie przekonany, ze to jakis kwiatek' , tak, ze jednak nie kojarze sie z robakiem nikomu, tylko tak sie przyjeło XD)

Ryoko Yuki 
Użytkownik
Parszywy Spamer

Wysłany: Nie 22 Lut, 2009 00:29   

Jeez... ale wtopa...

Mój nick w sumie powstał z jednej z moich jazd, ale nie uprzedzajmy faktów...

W 1992 roku w Japonii powstało bardzo popularne w tamtych czasach anime Tenchi Muyo!
W tym samym czasie wtedy jeszcze nie ryoczek – był w 2 klasie szkoły podstawowej...
Miałem w tym czasie kumpla z klasy, którego Ojciec prawował w Optimusie... Był tam przedstawicielem regionalnym, czy czymś takim. W domu to bywał może raz na 2 miechy. Resztę czasu spędzał na delegacjach po Japonii, Korei, czy Chinach... Z jednych z delegacji w Japonii przywiózł swojemu synowi kilka „bajek” dla dzieci. Po szkole oczywiście bardzo często chodziliśmy do Niego całą ekipą oglądać różne rzeczy, czy grać. I tak trafiłem przypadkiem na Tenchi Muyo, a ów kumpel, mając iście Ayekowe jazdy zaczął mnie przedrzeźniać od Ryoko... Pamiętam, że strasznie tego nie cierpiałem.
Minęło kilka latek, zaczęły się Sajlorki, niejako wrosłem w mangowy światek. Kiedyś zapytany o nicka, mając oczywiście fazę palnąłem Ryoko i...
Tak już zostało :P Jakoś to we mnie wrosło i teraz nie wyobrażam sobie zmieniać nicka, czy coś, tym bardziej, że osoby mówiące do mnie po imieniu można policzyć na palcach jednej ręki. Tym bardziej, jak się jest z nickiem ze 12 lat XDwyjątek specjalnej troski stanowi moja Mamuśka, która jak zwykle ma swoje fazy i dla odmiany nazywa mnie – Barankiem Bożym _^_. Potem pojawiły się mangofe w Sączu, które jeszcze niejako tego nicka utrwaliły i nadały mu kilka odmian, takich jak Ryjok, Ryjoczek (za tą formę mogę uszkodzić, choć nie każdego :P), Ryjek (zadawanie się z Paszczakiem też miało swoje konsekwencje, a jak XD), czy po prostu Yuki.
Ostatnio, żeby iść z duchem czasu mój nick ewoluował w dość nie oczekiwaną stronę bo z Ryoko Yuki zrobił się Ryuk Delphino XDDD Ewolucja iście zacna, choć bym się takiego obrotu sprawy nigdy nie spodziewał :P
Tylko nazwisko uległo zmianie z Masaki na Yuki – to tak, jak już jesteśmy przy kryzysach osobowości XD
Ostatnio zmieniony przez Ryoko Yuki Nie 22 Lut, 2009 00:55, w całości zmieniany 2 razy  

Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun

Wysłany: Nie 22 Lut, 2009 10:09   

Yuki to jak dla mnie jedno z najbardziej przypalowych rzeczy, jaka mogła ci siee trafić. Znam du zo osób o tej ksywce i wszyscy są egocentrycznymi narcyzami, nie mowia c o Yukim z Gravitation, od ktrego wszyscy sobie tego nicka biorą. Okropienstwo. dlatego nie wiem czemu ci się wział taki przypał XD

Ryoko Yuki 
Użytkownik
Parszywy Spamer

Wysłany: Nie 22 Lut, 2009 11:02   

Otai napisał/a:
Yuki to jak dla mnie jedno z najbardziej przypalowych rzeczy, jaka mogła ci siee trafić. Znam du zo osób o tej ksywce i wszyscy są egocentrycznymi narcyzami, nie mowia c o Yukim z Gravitation, od ktrego wszyscy sobie tego nicka biorą. Okropienstwo. dlatego nie wiem czemu ci się wział taki przypał XD

Jak to dla czego? Bo do niektórych rzeczy po prostu trzeba urodzić się Ryjokiem XDDDD
Na chwilę obecną Yuki na mnie chyba aż ze dwie osoby wołają, a to jeszcze idzie jakoś przeżyć...

Kazuki-lover 
Użytkownik

Wysłany: Nie 22 Lut, 2009 11:04   

W chwili obecnej na forum widnieję jako Kazuki-lover. Czemu??? Bo znudziło mi sie Lena, 85Lena...i tym podobne bo to wszystko od imienia Magdalena :hiehie:

A Kazuki-lover bo uwielbiam piosenkarza Kato Kazuki, szczególnie za ten jego ochrypnięty głos:)

chibichibi

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi