Kizuna Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: sylvia
Nie 08 Maj, 2016 15:23
Jazdy wszelakie
Autor Wiadomość
Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun

Wysłany: Śro 25 Mar, 2009 20:10   Jazdy wszelakie
   Ulubiona drama: LF,Pride,Nodame,A@Deep,Orthros,MajoSai,BW
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Laruku, Kokia, Kanjani8, TETRA FANG, flumpool
   Ulubiony aktor/aktorka: Toma,RyoNishikido,Narimiś,Juzek,Takeda Kouhei

Jako, że na forum często pojawiają się posty, i jakieś rpzesłania, które rozumie jedynie wąska grupa użytkowników, to uważam, że trzeba się dzielić jazdami, zwłaszcza, że jesteśmy na forum, gdzie są inni użytkownicy, a nie na gadu gadu gdzie możemy sobie olewac innych, bo ich nie ma, wiec zakładam ten temat.

Ale nei myslcie sobie, że go zakładam bez powodu, powodem jest Hiroshi tamaki i nasza jazda o wiośnie, która nie przychodzi o czym wspomniałam w tamtym temacie kiedyś i obiecałam, ze ten temat założe.

Tak, że pragnę się z wami podzielić legendą. otóż kiedy Hiroshi Tamaki grajac w Nodame cantabile nie był taki chudy, niestety obecnie waży przy wzroście ponad 180 cm jedyne 54 kg. Widac to w chociażby jego najnowsej dramie Love Shuffle. Odkad Tamaki ak na zimę chudnie, poniewaz wyrusza na wędrówkę do polski, żeby zostać porządnie nakarmiony. Kiedy to się staje, kończy się zima, a zaczyna wiosna.

W tym roku Tamaki zawedrował, az do Braku Nadziei, tylmanowej, gdzie jego fangerl jenny rose zamknęła go pod schodami. I owszem, chciała go nakarmić, zostawiała mu jedzenie, ale jej koty są podłe i ciagle mu to żarcie podbierały z przed nosa, a Tamaki osłabiony brakiem pożywienia nie mógł walczyć. Po wielkich trudach udało mu się zrobić podkop i uciekł. Wtedy słońce zaczęło świecić, bopojawiła się nadzieja. Tamaki wyruszył więc do domu innego fangerla, która obiecała mu jedzenie- Pućki. niestety, grzązł na jakimś bagnie i tyle o nim słyszano... Kiedy tamaki przybędzie doPućki w końcu? czy kot i pies Pućki nei zabiora mu jedzenia? Gdzie ta wiosna?!!!!

Trzeba wyruszyć na poszukiwania Tamakiego i go nakarmić chyba :yankumi:

僕が笑えば, 君が笑うから,君が笑えば,また誰かが笑う
"Kiedy ja się śmieje, ty też się uśmiechasz, a kiedy ty też się śmiejsz, śmieje się ktoś inny" Kanani8 "Wahaha"

puciate 
Użytkownik
Rymujący Omułek :D

Wysłany: Śro 25 Mar, 2009 20:16   
   Ulubiona drama: Akihabara@deep, Black & White, Nodame Can
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Kokia, Otsuka Ai, Pierrot, Tokio
   Ulubiony aktor/aktorka: Koike Teppei, Tamaki Hiroshi, Ikuta Toma,

zważywszy jaka była dzisiaj pogoda, to tamaki ugrzązł w jakimś bagnie chyba po szyję :szok:

Otai 
Użytkownik
forumowy Dokkun

Wysłany: Sob 12 Wrz, 2009 15:24   
   Ulubiona drama: LF,Pride,Nodame,A@Deep,Orthros,MajoSai,BW
   Ulubiony wykonawca azjatycki: Laruku, Kokia, Kanjani8, TETRA FANG, flumpool
   Ulubiony aktor/aktorka: Toma,RyoNishikido,Narimiś,Juzek,Takeda Kouhei

Wszystko zaczęło sie od oglądania wczorja masakrycznej dramy z Jenny, Araszem i Pućką, której nie mogłam przebrnąć sama czyli "Niebezpieczna Miłosć" DBSK. Masakra!
Po obejrzeniu doznałyśmy dożywotniej traumy. I tak się zaczęło.

Pućka/Subaru zamkneła sie w sobie i cofnęła sie w rewolucji. Stwierdziłyśmy, że po takim zacofaniu zostajemy kolonią omułków. Pućka zaczęła rymować więc stwierdziłyśmy, ze jest rymującym omułkiem. Potem ktoś rzucił hasło, zeby zrobic tego cykl książeczek dla dzieci 'Przygody rymujacego omułka" co ewoluowało do 'subaru rymujący omułek". Potem coś było o tym, że Pućka ma z okna 2 metry i uperłyśmy się, że nawet jeśli skoczy to się nie zabije przecież. A ona na to 'ale ja jestem omułkiem. Mimo wszystko mam mięciutkie ciałko w twardej skorupce". Zastanawialyśmy sie jeszcze co jest po omułku i jest jeszcze cofanie sie do komórki macierzystej,a potem cofanie się do wielkiego wybuchu. Potem wróciłyśmy do przygód Subaru, rymującego omułka, przecież sam nie moze przeżywać przygód, wiec przyporządkowano nas do jakichś stworzeń morskich I tak - pućka to Subaeu omułek. Jenny meduzą, Arasz rybą papuzią.... A ja? Dialog Jenny z Araszem:
- Otaj musi być czymś co trzaska
- takie coś co wygląda jak łopata?
- no właśnie, ryba młot

Dziękuje, tyle w tym teemacie na dzisiaj XD

僕が笑えば, 君が笑うから,君が笑えば,また誰かが笑う
"Kiedy ja się śmieje, ty też się uśmiechasz, a kiedy ty też się śmiejsz, śmieje się ktoś inny" Kanani8 "Wahaha"

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi